Upravit stránku
Logo Heureka group

KLIENT:


Heureka Group

Heureka je největší cenový srovnávač a nákupní rádce v Evropě. “Pomáháme milionům uživatelů nakupovat online – výhodně, rychle a jednoduše, zkrátka s přehledem. Propojujeme naše obchodní partnery se zákazníky nejen v Česku, ale i v zahraničí.”

SLUŽBA:


Konzultace

Pro naše klienty konzultujeme problematiku projektového, změnového a agilního řízení, auditujeme projekty, agilně koučujeme a pomáháme se zaváděním business analýzy a vylepšením UX.

Spolupráci  provádíme vždy dle potřeb klienta, s ohledem na praktický dopad navrhovaných opatření a s přihlédnutím k omezením, které obvykle na straně klientů bývají.

Konzultantský tým sestavujeme vždy z nejlepších dostupných lidí na trhu tak, abychom maximálně efektivně využili bohaté zkušenosti našich kontraktorů.

Popis služby včetně technologických detailů

Konzultovali jsme problematiku projektového a agilního řízení, diskutovali stávající a budoucí vnitřní strukturu týmu a cyklus ročního, čtvrtletního, měsíčního a týdenního plánování, včetně příslušných týmových meetingů a využití nástrojů.
 

Co vše jsme klientovi pomohli vyřešit?

  • Společně jsme navrhli novou vnitřní struktury týmu.
  • Nastavili jsme principy spolupráce s okolím - zejména transparence a prioritizace.
  • Zaměřili jsme se na Iterativní odbavování požadavků na marketing - roční, čtvrtletní, měsíční a týdenní cyklus, práci s backlogem a základní stavy odbavení požadavků.
  • Pomohli jsme s lepším nastavením Asany.

Co říká o spolupráci klient?

“Projectman našemu marketingovému týmu pomohl v nastavení agilních postupů pro lepší plánování a odbavování požadavků které řešíme, včetně lepšího využití Asany."

Matěj Kareš
B2B Marketing Manažer, Heureka Group

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti