Upravit stránku

KLIENT:


Siemens, s.r.o.

S týmem Customized Automation z českého Siemensu jsme si stanovili 3 základní cíle našeho agilního koučingu - zlepšit plánování, zpřesnit odhady a podpořit pocit vlastnictví projektu a úkolů u celého týmu. V průběhu úzké spolupráce jsme upřesnili motivy za stanovanými cíly a společně našli cesty, jak v prostředí Siemens metodiky a daných postupů pracovat, nejenom za pomoci agilních přístupů, efektivněji.

SLUŽBA:

Konzultace

Pro naše klienty konzultujeme problematiku projektového, změnového a agilního řízení, auditujeme projekty, agilně koučujeme a pomáháme se zaváděním business analýzy a vylepšením UX.

Spolupráci  provádíme vždy dle potřeb klienta, s ohledem na praktický dopad navrhovaných opatření a s přihlédnutím k omezením, které obvykle na straně klientů bývají.

Konzultantský tým sestavujeme vždy z nejlepších dostupných lidí na trhu tak, abychom maximálně efektivně využili bohaté zkušenosti našich kontraktorů.

Co vše jsme klientovi pomohli vyřešit?

  • Nastavili jsme agilní plánování a pomohli jsme lépe využit nástroje pro řízení vývoje.
  • Podařilo se nastartovat scrum týmy s vlastním scrum masterem. 
  • Zlepšili jsme transparentnost práce a plánování, sebe-organizaci a iterativní dodávání výstupů. 

Co říká o spolupráci klient?

“Projectman pomáhal se zaváděním agilního řízení do týmů zabývajících se vývojem HW a SW pro IOT. Konzultant Projectman Pavel Humpolec koučoval 3 liniové týmy pracujících souběžně na více projektech během organizačních změn, pomáhal nastavit agilní plánování a lépe využít nástroje pro řízení vývoje.

Hodnocení jednotlivých oblastí se během necelých tří měsíců zlepšilo z průměrně 3.5 bodu na 4.1 bodu na pětistupňové škále (dotazníkové šetření mezi členy týmu).  

Kritickým faktorem úspěchu byla motivace a otevřenost týmu a podpora managementu po celou dobu spolupráce."

Oto Gürtler
Subsegment head, Siemens, s.r.o.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti