Upravit stránku

KLIENT:


Air Bank

Dynamická a moderně zaměřená retailová banka, fungující v rámci skupiny PPF. Znáte ji jako tu banku, kterou můžete mít rádi!

SLUŽBA:

Konzultace

Pro naše klienty konzultujeme problematiku projektového, změnového a agilního řízení, auditujeme projekty, agilně koučujeme a pomáháme se zaváděním business analýzy a vylepšením UX.

Spolupráci  provádíme vždy dle potřeb klienta, s ohledem na praktický dopad navrhovaných opatření a s přihlédnutím k omezením, které obvykle na straně klientů bývají.

Konzultantský tým sestavujeme vždy z nejlepších dostupných lidí na trhu tak, abychom maximálně efektivně využili bohaté zkušenosti našich kontraktorů.

Jaké oblasti jsme s klientem řešili?

  • Aktualizace projektové metodiky a revize interní PM směrnice

  • Nový životní cyklus “změny” a realizace změnových požadavků i nových funkcí

  • Kapacitní plánování a proces prioritizace business požadavků

  • Role a zodpovědnosti v agilních týmech v rámci “tailor made” přístupu k agilitě

  • Revize role PMO v organizaci kloubící agilní i klasickou dodávku

Co říká o spolupráci klient?

"Kolegové z Projectmana se aktivně zapojili do širokého spektra témat, které jsme potřebovali v rámci startující agilizace adresovat. Externí vhled a zkušenost jsme využili primárně pro správné nastavení klíčových rolí v nových agilních týmech či pro sjednocení pohledu na “lifecycle” dodávek změn, bez ohledu na způsob jejich vývoje. Oceňuji pragmatický a lidský přístup konzultantů, umožňující uchopit operativně vždy to téma, které se přihlásilo o prioritu.”

Petr Malý
Project Management Officer

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti