Upravit stránku

KLIENT:


Le Patio Group

Distributor kávy illy a prémiových potravin působící na českém a slovenském trhu.

SLUŽBA:

Konzultace

Pro naše klienty konzultujeme problematiku projektového, změnového a agilního řízení, auditujeme projekty, agilně koučujeme a pomáháme se zaváděním business analýzy a vylepšením UX.

Spolupráci  provádíme vždy dle potřeb klienta, s ohledem na praktický dopad navrhovaných opatření a s přihlédnutím k omezením, které obvykle na straně klientů bývají.

Konzultantský tým sestavujeme vždy z nejlepších dostupných lidí na trhu tak, abychom maximálně efektivně využili bohaté zkušenosti našich kontraktorů.

Jaké oblasti jsme s klientem řešili?

  • Výběr CRM
  • Implementace CRM
  • Migrace a konsolidace dat
  • Nové “insights” do výkonnosti obchodního týmu
  • Podpora a školení klíčových osob

Co říká o spolupráci klient?

“Konzultant Jakub Voves hrál klíčovou roli při výběru a implementaci CRM systému pro společnost, zahrnující i migraci stávajících dat. Tento proces umožnil obchodnímu týmu nejen efektivně spravovat klientská data přímo z mobilních telefonů, ale také poskytl komplexní přehled o interakcích se zákazníky. Díky této inovaci firma získala neocenitelný přístup ke konsolidovaným a vždy aktuálním informacím o svých zákaznících, což umožnilo hlubší porozumění jejich potřebám a preferencím. Navíc, nasazení CRM systému přineslo cenné vhledy do výkonnosti obchodního týmu, umožňující efektivnější řízení a optimalizaci jejich činností. 

Klíčem k úspěchu byla Jakubova znalost CRM a obchodních procesů, spolu s vynikající spoluprací s naším týmem. Díky novému systému očekáváme významné zlepšení v produktivitě a zlepšení vztahů se zákazníky, což nám umožní podporovat naše obchodní cíle a otevírá prostor pro budoucí rozvoj.”

Petr Mrázek
CEO

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti