Staňte se certifikovaným Professional Scrum Masterem

Přemýšlíte o certifikaci Scrum Mastera a nemůžete se rozhodnout pro správný kurz? Vystupte z davu a staňte se Professional Scrum Master I.
18766572 1449509458440891 1230938700908796089 o

Proč má certifikace smysl?

Certifikace Professional Scrum Master I. od Scrum.org, organizace dodnes vedené autorem Scrumu Kenem Schwaberem, je celosvětově stále žádanější a prestižnější zejména proto, že její udělení není podmíněno pouze absolvováním školení, ale složením online testu prověřujícím znalosti principů a fundamentů Scrum Frameworku a agilního vývoje SW.

Školení od DigiMates Professional Scrum Master I. včetně certifikace nabídne 4. a 5. října 2017 kromě intenzivní přípravy na certifikační zkoušku (3 ostré testy a rozbor odpovědí s lektorem) i unikátní 3hodinovou simulaci agilního vývoje pomocí programování “na papíře”, kdy si účastníci propojí všechnu teorii při týmové práci na reálném produktu.

Ke zkoušce vás připraví certifikovaný Scrum Master a Agilní kouč Ondřej Kavula

Ondřej Kavula se více než deset let věnuje řízení komplexních vývojových a integračních projektů zejména v telekomunikacích a bankovnictví. Zkušenosti má jak s agilními metodikami, tak s tradičním projektovým managementem. Jako agilní kouč zaváděl metodiky vývoje SW do společností T-Mobile, Commerzbank, Creditinfo Solutions nebo ŠKODA AUTO.

Ondřej spolupracuje s největším portálem o projektovém řízení v České republice Projectman.cz, kde zaštiťuje téma Agilní řízení a Scrum. Zdarma zde můžete shlédnout video-kurz Agilní principy a metodika Scrum.

Vyberte si školení základní, pokročilé, nebo navštivte oba kurzy

Nemáte praxi v roli Scrum Mastera, ale chcete se dozvědět o základech metodiky Scrum a agilního řízení? Navštivte náš jednodenní základní kurz Scrum - základy metodiky a agilního řízení. Kurz vám poskytne dobrou vstupní orientaci v agilních principech a připraví vás na aktivní participaci ve Scrum týmech, případně při zavádění agilního řízení do vaší organizace. Termín 1denního školení je 3. října 2017.

Termín 2denního školení Professional Scrum Master I. včetně certifikace je 4. a 5. října 2017 a zbývají poslední volná místa! Pokud si pospíšíte a objednáte si školení do 31. srpna 2017, můžete získat slevu 10 % z ceny kurzu. Pro uplatnění slevy zadejte do poznámky objednávky kód “sprint10”. Platí pro základní kurz i pro kurz s certifikací.

Pro více informací o obsahu kurzů si stáhněte produktové listy nebo se podívejte na stránky kurzů:

Scrum - základy metodiky a agilního řízení - 3. 10. 2017

Professional Scrum Master I. včetně certifikace je 4. - 5. 10. 2017


Ohodnoťte článek

Přidat komentář

Registrace

Registrujte se pomocí

nebo

Klasická registrace

*
*
*
*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:
×