Upravit stránku

Stavíme na komunitě

Jsme největší specializovanou outsourcingovou firmou v oblasti projektového řízení v ČR, hlavním  kontaktním místem a zázemím, kde konzultanti najdou ty nejzajímavější projekty, protože spolupracujeme s významnými společnostmi na trhu. Hledáme pro vás relevantní projekty.

Aktivně vytváříme komunitu nejlepších lidí pro oblasti projektového, agilního a změnového řízení, business analýzy a UX. Snažíme se aby tato komunita se nejenom odborně rozvíjela, ale byla si užitečná i z hlediska uplatnění jejich členů.

V rámci programu péče podporujeme konzultanty na zakázce, zajišťujeme jejich další vzdělávání a rozvoj a poskytujeme celou řadu dalších výhod, pro plnou koncentraci na práci pro klienta. Rádi vás podpoříme v růstu vašeho “osobního brandu” a povědomí o vás na  trhu.

Vytváříme prostředí, ve kterém rozvíjíme komunitu nejlepších lidí pro realizaci změn našich klientů.

Reprezentovat značku Projectman nemůže každý, a proto hlídáme kvalitativní kritéria již při pohovorech a domlouvání spolupráce. Obecně to vůbec není o tom být "Senior", ale mít zažitou vlastní minimální profesionální úroveň, ze které neslevíte. Tuto úroveň jsme shrnuli do čtyř základních bodů, do tzv. "DNA Projectmana".

POCTIVOST ŘEMESLA NADE VŠE

Neošizené výstupy, dodržování oborových standardů a transparentnost jsou nedílnou součástí naší práce.

PRÁCE JE O LIDECH

Nezanedbávej péči o lidi kolem sebe, vystupuj jako uznávaný odborník, ale i jako dobrý člověk, tak aby za tebou mohl kdokoliv přijít s dotazy.

ZMĚNY VYŽADUJÍ ENERGII

Jdi svým elánem příkladem, přines ke klientovi novou energii, dávej práci maximum.

SEBEREFLEXE A UČENÍ JE CESTA K RŮSTU

Naslouchej ostatním a věnuj se svému rozvoji.

Aktuálně nabízené pozice

Zveřejněné pozice, nejsou všechny které aktuálně nabízíme. Většinu pozic nabízíme a obsadíme do naší komunity. Pokud zde tedy nenaleznete nic zajímavého, tak nám prostě dejte vědět a my dáme o pozicích vědět Vám.

Business Intelligence Solution Architect

We are currenlty seeking an experienced Business Intelligence Architect who is ready for a new challenge. 

UX Designer HMI (with Interaction Design Experience)

For our client in automotive we are currently looking for a skilled UX Designer, (Preferably with HMI experience).

Integration Architect

For our client, we are looking for an experienced Integration Architect to help with ERP systems implementation and integration.

UX Researcher (quantitative a qualitative research)

Do týmu Škoda Auto hledáme UX Researchera s bohatou zkušeností v oblasti kvalitativního
a kvantitativního výzkumu.

Business a IT analytik pro retail

Pro našeho mezinárodního velkoobchodního lídra, zabývající se prodejem různorodého sortimentu, hledáme kolegy do týmu.

Senior Data Analyst/Architect

For our client, a world-known international automotive company we are looking for a passionate Senior Data Analyst/Architect for a challenging and important project.

Scrum Master pro AI produkt

Pro našeho klienta, nadějnou mladou firmu zabývající se tvorbou produktů umělé inteligence hledáme vhodného kandidáta na pozici Scrum Mastera, který bude podporovat tým zabývající se poskytováním AI produktu pro významnou finanční instutuci.  

UX Specialist pro klienta v bankovnictví

Pro našeho klienta v bankovnictví hledáme kandidáta na pozici UX Specialist, který pomůže s redesignem, nadefinováním potřeb a inovováním stávajícího webu ve spolupráci s interním UX týmem u klienta. Tento projekt má za cíl zvýšení spokojenosti uživatelů tohoto leadera a oblasti digitalizace v oblasti bankovnictví. 

Senior Scrum Master

Pro jednoho z největších mobilních operátorů u nás hledáme seniorního Scrum Mastera.

Mám zájem o spolupráci

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti