Upravit stránku

Stavíme na komunitě

Jsme největší specializovanou outsourcingovou firmou v oblasti projektového řízení v ČR, hlavním  kontaktním místem a zázemím, kde konzultanti najdou ty nejzajímavější projekty, protože spolupracujeme s významnými společnostmi na trhu. Hledáme pro vás relevantní projekty.

Aktivně vytváříme komunitu nejlepších lidí pro oblasti projektového, agilního a změnového řízení, business analýzy a UX. Snažíme se aby tato komunita se nejenom odborně rozvíjela, ale byla si užitečná i z hlediska uplatnění jejich členů.

V rámci programu péče podporujeme konzultanty na zakázce, zajišťujeme jejich další vzdělávání a rozvoj a poskytujeme celou řadu dalších výhod, pro plnou koncentraci na práci pro klienta. Rádi vás podpoříme v růstu vašeho “osobního brandu” a povědomí o vás na  trhu.

Vytváříme prostředí, ve kterém rozvíjíme komunitu nejlepších lidí pro realizaci změn našich klientů.

Reprezentovat značku Projectman nemůže každý, a proto hlídáme kvalitativní kritéria již při pohovorech a domlouvání spolupráce. Obecně to vůbec není o tom být "Senior", ale mít zažitou vlastní minimální profesionální úroveň, ze které neslevíte. Tuto úroveň jsme shrnuli do čtyř základních bodů, do tzv. "DNA Projectmana".

POCTIVOST ŘEMESLA NADE VŠE

Neošizené výstupy, dodržování oborových standardů a transparentnost jsou nedílnou součástí naší práce.

PRÁCE JE O LIDECH

Nezanedbávej péči o lidi kolem sebe, vystupuj jako uznávaný odborník, ale i jako dobrý člověk, tak aby za tebou mohl kdokoliv přijít s dotazy.

ZMĚNY VYŽADUJÍ ENERGII

Jdi svým elánem příkladem, přines ke klientovi novou energii, dávej práci maximum.

SEBEREFLEXE A UČENÍ JE CESTA K RŮSTU

Naslouchej ostatním a věnuj se svému rozvoji.

Aktuálně nabízené pozice

Zveřejněné pozice, nejsou všechny které aktuálně nabízíme. Většinu pozic nabízíme a obsadíme do naší komunity. Pokud zde tedy nenaleznete nic zajímavého, tak nám prostě dejte vědět a my dáme o pozicích vědět Vám.

UX Interaction Designer

Do týmu Škoda Auto hledáme UX Interaction Designera s bohatou zkušeností v oblasti návrhu aplikací. Zkušenosti v oblasti HMI jsou výhodou. 

Project Manager for a Certification Project

For a growing European provider of integrated mobility solutions we are looking for a Senior Project Manager who will be in charge of a large international certification project. 

Functional Owner Car IT Security

Pro naší největší automobilku se sídlem v Mladé Boleslavi hledáme Functional Ownera pro Car IT Security.

UX Researcher (quantitative research)

Do týmu Škoda Auto hledáme UX researchera s bohatou zkušeností v oblasti kvantitativního výzkumu. 

UX Engineer

Do týmu ve Škoda Auto hledáme UX Engineera.

UX Product Owner

Do týmu ve Škoda Auto hledáme UX Product Ownera.

Project Manager (Communication Partner)

Do týmu ve Škoda Auto hledáme Project Managera.

Recruiter/ka pro Projectmana

Pro náš recruitment tým a hledáme dalšího prima kolegu do naší party, který k nám zapadne. A hlavně, bude mít svou práci rád, tak jako my. Pracujeme s komunitou nejlepších lidí v projektovém managementu, business analýzy a UX v rámci ČR.

Recruitment team lead

Cílem recruitmentu je rozšiřovat a pečovat o naši komunitu, vybírat vhodné lidi na otevřené pozice z ověřených freelancerů a pečovat o náš tým 50 kontraktorů u klientů. Dosavadní team leadryně odchází na mateřskou a proto hledáme nového parťáka / parťačku.

UX kapacity pro naše klienty

Pro naše klienty hledáme konzultanty na UX pozice. Pozice jsou určeny primárně pro freelancery.

Konzultant a podpora pro Microsoft Dynamics 365

Pro renomovaného zákazníka v oblasti produkce a prodeje pohonných hmot hledáme kandidáta na pozici konzultant a support Microsoft Dynamics 365.

 

Mám zájem o spolupráci

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.