Upravit stránku

Stavíme na komunitě

Jsme největší specializovanou outsourcingovou firmou v oblasti projektového řízení v ČR, hlavním  kontaktním místem a zázemím, kde konzultanti najdou ty nejzajímavější projekty, protože spolupracujeme s významnými společnostmi na trhu. Hledáme pro vás relevantní projekty.

Aktivně vytváříme komunitu nejlepších lidí pro oblasti projektového, agilního a změnového řízení, business analýzy a UX. Snažíme se aby tato komunita se nejenom odborně rozvíjela, ale byla si užitečná i z hlediska uplatnění jejich členů.

V rámci programu péče podporujeme konzultanty na zakázce, zajišťujeme jejich další vzdělávání a rozvoj a poskytujeme celou řadu dalších výhod, pro plnou koncentraci na práci pro klienta. Rádi vás podpoříme v růstu vašeho “osobního brandu” a povědomí o vás na  trhu.

Vytváříme prostředí, ve kterém rozvíjíme komunitu nejlepších lidí pro realizaci změn našich klientů.

Reprezentovat značku Projectman nemůže každý, a proto hlídáme kvalitativní kritéria již při pohovorech a domlouvání spolupráce. Obecně to vůbec není o tom být "Senior", ale mít zažitou vlastní minimální profesionální úroveň, ze které neslevíte. Tuto úroveň jsme shrnuli do čtyř základních bodů, do tzv. "DNA Projectmana".

POCTIVOST ŘEMESLA NADE VŠE

Neošizené výstupy, dodržování oborových standardů a transparentnost jsou nedílnou součástí naší práce.

PRÁCE JE O LIDECH

Nezanedbávej péči o lidi kolem sebe, vystupuj jako uznávaný odborník, ale i jako dobrý člověk, tak aby za tebou mohl kdokoliv přijít s dotazy.

ZMĚNY VYŽADUJÍ ENERGII

Jdi svým elánem příkladem, přines ke klientovi novou energii, dávej práci maximum.

SEBEREFLEXE A UČENÍ JE CESTA K RŮSTU

Naslouchej ostatním a věnuj se svému rozvoji.

Aktuálně nabízené pozice

Zveřejněné pozice, nejsou všechny které aktuálně nabízíme. Většinu pozic nabízíme a obsadíme do naší komunity. Pokud zde tedy nenaleznete nic zajímavého, tak nám prostě dejte vědět a my dáme o pozicích vědět Vám.

Finance process Lead - Implementation of SAP S/4Hana (freelance)

Our client, a leading US based producer and retailer of charcoal, gas, and electric outdoor grills is currently seeking a senior Finance professional experienced in implementing SAP S/4Hana at a regional/global level.

Senior Project Manager - Data Management & Analytics (Freelance)

We are currently looking for an experienced Project Manager to lead a high-profile client project and organizational shift to become a fully Data driven company.

UX Designer HMI (with Interaction Design Experience)

For our client in automotive we are currently looking for a skilled UX Designer, (Preferably with HMI experience).

UX Researcher (quantitative a qualitative research)

Do týmu Škoda Auto hledáme UX Researchera s bohatou zkušeností v oblasti kvalitativního
a kvantitativního výzkumu.

IT Business Analytik - Banking

Pro významného bankovního klienta hledáme seniorní IT analytiky, na dlouhodobou spolupráci, do strategického projektu.

Project Manager

Pro našeho klienta – společnost poskytující služby v oblasti dopravy, hledáme projektového manažera pro implementaci produktů.

Projektový manažer pro výrobní aplikace

Pro našeho klienta, významného hráče v oboru rafinérské a petrochemické výroby, hledáme pro dlouhodobou a stabilní spolupráci projektového manažera pro IT výrobní aplikace. 

Mám zájem o spolupráci

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti