Upravit stránku

Stavíme na komunitě

Jsme největší specializovanou outsourcingovou firmou v oblasti projektového řízení v ČR, hlavním  kontaktním místem a zázemím, kde konzultanti najdou ty nejzajímavější projekty, protože spolupracujeme s významnými společnostmi na trhu. Hledáme pro vás relevantní projekty.

Aktivně vytváříme komunitu nejlepších lidí pro oblasti projektového, agilního a změnového řízení, business analýzy a UX. Snažíme se aby tato komunita se nejenom odborně rozvíjela, ale byla si užitečná i z hlediska uplatnění jejich členů.

V rámci programu péče podporujeme konzultanty na zakázce, zajišťujeme jejich další vzdělávání a rozvoj a poskytujeme celou řadu dalších výhod, pro plnou koncentraci na práci pro klienta. Rádi vás podpoříme v růstu vašeho “osobního brandu” a povědomí o vás na  trhu.

Vytváříme prostředí, ve kterém rozvíjíme komunitu nejlepších lidí pro realizaci změn našich klientů.

Reprezentovat značku Projectman nemůže každý, a proto hlídáme kvalitativní kritéria již při pohovorech a domlouvání spolupráce. Obecně to vůbec není o tom být "Senior", ale mít zažitou vlastní minimální profesionální úroveň, ze které neslevíte. Tuto úroveň jsme shrnuli do čtyř základních bodů, do tzv. "DNA Projectmana".

POCTIVOST ŘEMESLA NADE VŠE

Neošizené výstupy, dodržování oborových standardů a transparentnost jsou nedílnou součástí naší práce.

PRÁCE JE O LIDECH

Nezanedbávej péči o lidi kolem sebe, vystupuj jako uznávaný odborník, ale i jako dobrý člověk, tak aby za tebou mohl kdokoliv přijít s dotazy.

ZMĚNY VYŽADUJÍ ENERGII

Jdi svým elánem příkladem, přines ke klientovi novou energii, dávej práci maximum.

SEBEREFLEXE A UČENÍ JE CESTA K RŮSTU

Naslouchej ostatním a věnuj se svému rozvoji.

Aktuálně nabízené pozice

Zveřejněné pozice, nejsou všechny které aktuálně nabízíme. Většinu pozic nabízíme a obsadíme do naší komunity. Pokud zde tedy nenaleznete nic zajímavého, tak nám prostě dejte vědět a my dáme o pozicích vědět Vám.

UX Designer HMI (with Interaction Design Experience)

For our client in automotive we are currently looking for a skilled UX Designer, (Preferably with HMI experience).

Scrum Master pro datové technologie

Pro našeho významného klienta v oblasti bankovnictví hledáme seniorního Scrum Mastera.

Scrum Master - Fintech & Mobility

Our client, the fastest growing provider of integrated mobility solutions within the EMEA region is currently seeking a strong SCRUM Master.

UX Designér aplikace do bankovnictví

Pro našeho klienta, jednoho z nejvýznamnějších hráčů na poli v bankovnictví, hledáme UX Designera.

UX kapacity pro naše klienty

Pro naše klienty hledáme konzultanty na UX pozice. Pozice jsou určeny primárně pro freelancery.

IT Business Analytik - Banking

Pro významného bankovního klienta hledáme seniorní IT analytiky, na dlouhodobou spolupráci, do strategického projektu.

Project Manager

Pro našeho klienta, největšího českého prodejce pohonných hmot, hledáme projektového manažera pro rozsáhlý mezinárodní projekt.

Account Manager do interního týmu Projectmana

Projectman chce v budoucích letech dále akcelerovat růst a nabízet své komunitě více zajímavých pozic od dalších atraktivních zákazníků. Proto do interního týmu hledáme account managera(ku), který nám s tím pomůže.

Mám zájem o spolupráci

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti