Upravit stránku

Stavíme na komunitě

Jsme největší specializovanou outsourcingovou firmou v oblasti projektového řízení v ČR, hlavním  kontaktním místem a zázemím, kde konzultanti najdou ty nejzajímavější projekty, protože spolupracujeme s významnými společnostmi na trhu. Hledáme pro vás relevantní projekty.

Aktivně vytváříme komunitu nejlepších lidí pro oblasti projektového, agilního a změnového řízení, business analýzy a UX. Snažíme se aby tato komunita se nejenom odborně rozvíjela, ale byla si užitečná i z hlediska uplatnění jejich členů.

V rámci programu péče podporujeme konzultanty na zakázce, zajišťujeme jejich další vzdělávání a rozvoj a poskytujeme celou řadu dalších výhod, pro plnou koncentraci na práci pro klienta. Rádi vás podpoříme v růstu vašeho “osobního brandu” a povědomí o vás na  trhu.

Vytváříme prostředí, ve kterém rozvíjíme komunitu nejlepších lidí pro realizaci změn našich klientů.

POCTIVOST ŘEMESLA NADE VŠE

Neošizené výstupy, dodržování oborových standardů a transparentnost jsou nedílnou součástí naší práce.

PRÁCE JE O LIDECH

Nezanedbávej péči o lidi kolem sebe, vystupuj jako uznávaný odborník, ale i jako dobrý člověk, tak aby za tebou mohl kdokoliv přijít s dotazy.

ZMĚNY VYŽADUJÍ ENERGII

Jdi svým elánem příkladem, přines ke klientovi novou energii, dávej práci maximum.

SEBEREFLEXE A UČENÍ JE CESTA K RŮSTU

Naslouchej ostatním a věnuj se svému rozvoji.

Aktuálně nabízené pozice

Zveřejněné pozice, nejsou všechny které aktuálně nabízíme. Většinu pozic nabízíme a obsadíme do naší komunity. Pokud zde tedy nenaleznete nic zajímavého, tak nám prostě dejte vědět a my dáme o pozicích vědět Vám.

Senior Recruitment Consultant

We are looking for a Senior Recruitment Consultant to join our internal team.

Education Manager

Do interního týmu Projectmana hledáme Education Managera.

UX Interaction Designer

Do týmu Škoda Auto hledáme UX Interaction Designera s bohatou zkušeností v oblasti návrhu aplikací. Zkušenosti v oblasti HMI jsou výhodou.

Senior PM Karetní systémy do bankingu

Pro našeho klienta v bankovnictví, hledáme Seniorního Project managera pro velmi
zajímavý projekt výměny karetního systému. Jedná se o rozsáhlý mezinárodní projekt s
dlouhodobou perspektivou spolupráce.

Scrum Master / Tech Lead - Mobile Banking (Freelance)

We are currently seeking an experienced Scrum Master with a solid technical background to take on the role of Tech Lead within a popular Czech bank. This opportunity is suitable for a strong professional able to act as a partner for the Squad Leader throughout the entire process of the Product Development.

UX Engineer

Pro naší největší automobilku rozšiřujeme koncepční UX tým, který v technickém vývoji bude dávat dohromady dodávku návrhů HMI (= Human Machine Interface) pro budoucí modely aut. Aby byl celý projekt úspěšný, hledáme dalšího UX Engineera do týmu.

Mám zájem o spolupráci

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti