Upravit stránku

Stavíme na komunitě

Jsme největší specializovanou outsourcingovou firmou v oblasti projektového řízení v ČR, hlavním  kontaktním místem a zázemím, kde konzultanti najdou ty nejzajímavější projekty, protože spolupracujeme s významnými společnostmi na trhu. Hledáme pro vás relevantní projekty.

Aktivně vytváříme komunitu nejlepších lidí pro oblasti projektového, agilního a změnového řízení, business analýzy a UX. Snažíme se aby tato komunita se nejenom odborně rozvíjela, ale byla si užitečná i z hlediska uplatnění jejich členů.

V rámci programu péče podporujeme konzultanty na zakázce, zajišťujeme jejich další vzdělávání a rozvoj a poskytujeme celou řadu dalších výhod, pro plnou koncentraci na práci pro klienta. Rádi vás podpoříme v růstu vašeho “osobního brandu” a povědomí o vás na  trhu.

Vytváříme prostředí, ve kterém rozvíjíme komunitu nejlepších lidí pro realizaci změn našich klientů.

POCTIVOST ŘEMESLA NADE VŠE

Neošizené výstupy, dodržování oborových standardů a transparentnost jsou nedílnou součástí naší práce.

PRÁCE JE O LIDECH

Nezanedbávej péči o lidi kolem sebe, vystupuj jako uznávaný odborník, ale i jako dobrý člověk, tak aby za tebou mohl kdokoliv přijít s dotazy.

ZMĚNY VYŽADUJÍ ENERGII

Jdi svým elánem příkladem, přines ke klientovi novou energii, dávej práci maximum.

SEBEREFLEXE A UČENÍ JE CESTA K RŮSTU

Naslouchej ostatním a věnuj se svému rozvoji.

Aktuálně nabízené pozice

Zveřejněné pozice, nejsou všechny které aktuálně nabízíme. Většinu pozic nabízíme a obsadíme do naší komunity. Pokud zde tedy nenaleznete nic zajímavého, tak nám prostě dejte vědět a my dáme o pozicích vědět Vám.

PMO Officer

Our client, a large multinationationl Pharmaceutical spin-off company is currently building their Project Management Office from the ground up and are in need of an experienced PMO professional to help them drive and implement Project management standards, processes, and best practices.

GxP Program Manager - Pharmaceuticals

The purpose of the GxP Program Manager role is to manage a highly complex GxP project within the Research Informatics (RX) functions within the Biomedical Research (BR) Pharmaceuticals. The project is very complex therefore only Program Manager-level candidates meeting all of the experience, education and qualification requirements below will be considered.

IT Project Manager for the Retail Business

We're seeking a dynamic IT Project Manager with a passion for retail to oversee the seamless transition of a new central system from the parent company. 

Service Delivery Manager

Do you have experience with TV and media? Here is a great opportunity for you! We are looking for a highly skilled Service Delivery Manager (SDM) who has a strong background in managing deliveries, preferably in TV and on-line media, as well as experience working in an international business environment.

Core lift and shift Project Manager

Join the leading pharmaceutical company as a Project Manager to spearhead the Core lift and shift stream within a larger migration program. This pivotal role focuses on replicating the current systems infrastructure, overseeing about 300 integrations, and managing relationships with key stakeholders and global vendors.

UX Interaction Designer

Do týmu Škoda Auto hledáme UX Interaction Designera s bohatou zkušeností v oblasti návrhu aplikací. Zkušenosti v oblasti HMI jsou výhodou.

UX Engineer

Pro naší největší automobilku rozšiřujeme koncepční UX tým, který v technickém vývoji bude dávat dohromady dodávku návrhů HMI (= Human Machine Interface) pro budoucí modely aut. Aby byl celý projekt úspěšný, hledáme dalšího UX Engineera do týmu.

Analytici pro klienta v retailu

Pro našeho mezinárodního velkoobchodního lídra, zabývající se prodejem různého sortimentu, hledáme kolegy do týmu.

Senior Project Manager Applications

For a dynamic pharmaceutical spin-off we are looking for the Senior PM to manage the implementation and transitions of new/existing IT applications.

Real Estate and Workspace Design IT Project Manager

We are seeking a dynamic and experienced Project Manager to oversee the relocation of our pharmaceutical company's offices in Prague. This role involves comprehensive management of all aspects of the relocation project, including buildings, facility, property management, workspace design (meeting rooms), and implementation of a travel management system.

Senior IT Project Manager - SAP S4 HANA

Our client, a renowned global manufacturer and distributor of equipment and tools for mining and rock excavation, is currently seeking a highly experienced Senior IT Project Manager to play an instrumental part in the global implementation of SAP S4HANA ERP. The role will best suit a seasoned IT Project/Program Manager with a proven track record leading global or regional SAP implementations.
 

Projektový manažer - Fotovoltaika

Pro významnou mezinárodní společnost zabývající se stavbou a pronájmem komerčních prostor hledáme zkušeného projektového manažera který zajistí dodávku projektů instalace Fotovoltaických elektráren (FVE) na střechy provozovaných budov s cílem dosáhnout úspor provozních nákladů a uhlíkové neutrality.

Mám zájem o spolupráci

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti