Upravit stránku

Stavíme na komunitě

Jsme největší specializovanou outsourcingovou firmou v oblasti projektového řízení v ČR, hlavním  kontaktním místem a zázemím, kde konzultanti najdou ty nejzajímavější projekty, protože spolupracujeme s významnými společnostmi na trhu. Hledáme pro vás relevantní projekty.

Aktivně vytváříme komunitu nejlepších lidí pro oblasti projektového, agilního a změnového řízení, business analýzy a UX. Snažíme se aby tato komunita se nejenom odborně rozvíjela, ale byla si užitečná i z hlediska uplatnění jejich členů.

V rámci programu péče podporujeme konzultanty na zakázce, zajišťujeme jejich další vzdělávání a rozvoj a poskytujeme celou řadu dalších výhod, pro plnou koncentraci na práci pro klienta. Rádi vás podpoříme v růstu vašeho “osobního brandu” a povědomí o vás na  trhu.

Vytváříme prostředí, ve kterém rozvíjíme komunitu nejlepších lidí pro realizaci změn našich klientů.

Reprezentovat značku Projectman nemůže každý, a proto hlídáme kvalitativní kritéria již při pohovorech a domlouvání spolupráce. Obecně to vůbec není o tom být "Senior", ale mít zažitou vlastní minimální profesionální úroveň, ze které neslevíte. Tuto úroveň jsme shrnuli do čtyř základních bodů, do tzv. "DNA Projectmana".

POCTIVOST ŘEMESLA NADE VŠE

Neošizené výstupy, dodržování oborových standardů a transparentnost jsou nedílnou součástí naší práce.

PRÁCE JE O LIDECH

Nezanedbávej péči o lidi kolem sebe, vystupuj jako uznávaný odborník, ale i jako dobrý člověk, tak aby za tebou mohl kdokoliv přijít s dotazy.

ZMĚNY VYŽADUJÍ ENERGII

Jdi svým elánem příkladem, přines ke klientovi novou energii, dávej práci maximum.

SEBEREFLEXE A UČENÍ JE CESTA K RŮSTU

Naslouchej ostatním a věnuj se svému rozvoji.

Aktuálně nabízené pozice

Zveřejněné pozice, nejsou všechny které aktuálně nabízíme. Většinu pozic nabízíme a obsadíme do naší komunity. Pokud zde tedy nenaleznete nic zajímavého, tak nám prostě dejte vědět a my dáme o pozicích vědět Vám.

Senior Project Manager - Sharepoint Migration

Our client, a global leader in the logistics industry is currently seeking a seasoned Project Manager able to drive a complex SharePoint migration project.

Recruitment Consultant

For our recruitment team, we are looking for another great colleague to join our party, who will fit in with us. And most importantly, he will love his work as much as we do. We work with the community of the best people in the field of project management, business analysis and UX in the Czech Republic.

Scrum Master

Pro klienta v oblasti pojišťovnictví hledáme mediorního či seniorního Scrum Mastera.

UX Designer HMI (se zkušeností s Interactive Designem)

Pro našeho klienta v automotive hledáme UX Designera.

UX Researcher

Pro našeho klienta v automotive hledáme zkušeného UX Researchera.

UX Engineer

Pro našeho klienta v automotive hledáme posilu do týmu na pozici UX Engineera.

Analytické role (business a system)

Koncepční tým rozšiřujeme o dvě analytické role, o roli systemového a businessového analytika. Zatímco od business analytika očekáváme schopnost definovat, sbírat a bavit se o požadavcích, od system analytika předpokládáme chuť k hloubkám analytických detailů, porozumění systému a jednotlivých komponent. 

Business a System Analytici

Pro spolupráci na dlouhodobých projektech hledáme Business a System Analytiky.

Projektový Manažer s přesahem do produktu

Koncepční tým rozšiřujeme o další roli, a to o roli projektového manažera s přesahem do produktového vlastnictví. Od PM očekáváme schopnost zajišťovat a doručovat informace z projektů do dalších klíčových složek koncernu, v kontextu produktu komunikaci s týmem, prioritizaci a samotné “vyleštění” konceptu. 

UX kapacity pro naše klienty

Pro naše klienty hledáme konzultanty na UX pozice. Pozice jsou určeny primárně pro freelancery.

Mám zájem o spolupráci

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.