Typická předsevzetí projekťáka a jak je dodržet

Nový rok se kvapem blíží a ke konci toho starého shrnujeme, co se nám za celý rok podařilo, nebo kde jsou ještě příležitosti ke zlepšení. Často si dáváme novoroční předsevzetí. V roce 2018 získám zajímavější projekty, projekty budu dodávat on time a pod plánovaným budgetem, zapracuji na soft skills, udělám si více času na sebevzdělávání a konečně si udělám tu certifikaci. Zní vám to povědomě? Potom čtěte dál.
Cathryn lavery 67852

Nový rok, nový start

Většinou jsme schopni splnit většinu toho, co si naplánujeme. Kdo ví proč to ne a ne fungovat u novoročních předsevzetí. Plánujeme a plánujeme, a často už v únoru zjistíme, že se nám předsevzetí nedaří plnit. Jenže jak na to? Máme pro vás 5 tipů, které vám pomohou vaše předsevzetí dodržet.

  1. Svá předsevzetí si konkrétně pojmenujte - lépe se vám budou plnit cíle, které budou konkrétní. Namísto budu řešit zajímavé projekty, si napište např. pustím se do projektů s velkým týmem a vysokou komplexitou.
  2. Buďte realističtí a nepřehánějte to - nereálné cíle vás mohou dlouhodobě odradit. Pokud jste si například řekli, že do konce druhého kvartálu budete sedět na místě vašeho šéfa, doporučujeme přehodnotit a začít s menšími kroky :)
  3. Utřiďte si myšlenky a popište si cestu, která vede k cíli - porozhlédněte se po projektech, které se realizují, zamyslete se, kde by to pro vás bylo ideální a jak se k takovým projektům dostat. Neváhejte využít síť svých kontaktů a nebraňte se spolupráci se společnostmi, které správné projekty dodávají.
  4. Dejte si své cíle na viditelné místo - vizualizace je velmi důležitá. Dejte si vaše cíle na viditelné místo, aby se vám pravidelně připomínaly.
  5. Odměňte se - motivujte se a předem si vymyslete odměnu za splnění.

Máme pro vás zajímavé IT projekty

Konec roku je také ideálním obdobím pro kariérní změnu. Začátkem roku se totiž ve většině firem začínají dít věci. Od roku 2018 se navíc začínají řešit projekty, které nařizuje legislativa.

Projectman.cz je u toho a hledá nejvhodnější projekťáky. Máme mnoho pozic, které startují v prvním kvartále, jsou to projekty u našich stálých top klientů. A protože se jedná přímo o love brandy, máte se na co těšit. Prozradíme, že klienti jsou z vod bankovních i automobilových :) Hledáme vhodné projektové manažery od mediorů po ostřílené seniorní.

Pokud tedy uvažujete o změně, nebo vám dokonce končí projekt, je to ideální příležitost! Pro nový projekt nepište Ježíškovi, ale Vítkovi vitek.pazdera@digimates.cz a nebo mu raději hned zavolejte 724 187 106. Projektů má celý pytel!


Ohodnoťte článek

Přidat komentář

Registrace

Registrujte se pomocí

nebo

Klasická registrace

*
*
*
*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:
×