Konference PMcon 2015

Pmcon2015 Plakat (1) (1)

Jak řídit projekty a nezbláznit se? Tak zní podtitul 2. ročníku konference PMcon pořádané Studentským klubem projektového řízení (SKPŘ). Návštěvníci se mohou těšit na odborné přednášky, praktické workshopy i večerní networking s doprovodným programem. Akce se uskuteční 5. června 2015 v prostorách Studijního a informačního centra ČZU v Praze.

Po loňské premiéře se blíží další ročník akce, jejímž hlavním cílem je navést její účastníky tím správným směrem k úspěšnému řízení projektů. Programem i formou je připravována na míru lidem, kteří se chtějí profesionálně rozvíjet v oboru projektového řízení – především studentům, juniorním „projekťákům“ a všem ostatním, kteří ve své praxi začínají s řízením projektů a chtějí získat více znalostí z této oblasti.

A na co se mohou návštěvníci těšit? Dopoledne začne odbornými přednáškami zaměřenými na problémy, se kterými se začínající projekťáci potýkají v praxi nejčastěji. Odpoledne bude plné praktických workshopů a návštěvníci si zde budou moci vybrat ty pro ně nejzajímavější dle vlastní chuti. V závěru pak na odbornou část dne naváže networkingový večer spojený s rautem a doprovodným programem.

V průběhu celého dne akce nabídne vystoupení více než dvacítky zkušených projektových matadorů z velkých korporací, organizací sdružujících profesionály v oboru i univerzitního prostředí.

Více informací o programu a registracích najdete na: www.pmcon.cz

Fotka Z Prednasky  Detail 2014

Fotka Z Prednasky 2014
Ohodnoťte článek

Přidat komentář

Registrace

Registrujte se pomocí

nebo

Klasická registrace

*
*
*
*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:
×