Upravit stránku
  • Cena bez DPHZdarma
  • Termín 16. 4. 2024 17:30 - 16. 4. 2024 19:30
Místo konání Lidická 66/43, Praha 5 150 00
Počet míst 15
Stav Volná místa

Simulační workshop, který se zaměřuje na prověření vašich schopností pracovat v týmu, improvizovat, adaptovat se na změněné podmínky, ale stále dodávat a řešit zadaný problém projektu. Zadání dostanete až na místě, abyste se nemohli připravit a budete mít tři 15 minut dlouhé iterace, kdy budete designovat, vyrábět produkt, prezentovat ho stakeholderům, sbírat feedback, připravovat release. Vše co znáte z reálné práce, ale mnohem rychleji. Tzv. rapid release development. Tento workshop vás naučí více než jen protypovat a designovat v krátkém sledu, ale mnohem více, než si na jeho začátku dokážete představit.

REGISTRACE ZDE

 

O lektorovi:

Honza Slavík - Business designer a inovátor. Věnuje se zavádění inovativních technologií do organizací, spolupracuje s různou škálou klientů různých velikostí i typů. Startupy, univerzity, akcelerátory a inkubátory, korporace, ale i střední a malé firmy. Během pandemie covidu-19 se zapojil jako dobrovolník v komunitě Covid19cz.cz - Data proti Covid, kde vedl vznik a provoz linky 1212. Komunita byla v roce 2020 oceněna Křišťálovou Lupou v kategorii projekt roku. Další dva roky byl členem Centrálního řídícího týmu Chytré karantény, kde se věnoval několika různým projektům až do jara 2022. Zajímá se o budoucnost práce a života pod vlivem technologií, eGovernemnt. Je aktivní v komunální politice. Má rád historii, je trenérem běhání a (ultra)maratonským běžcem. Při práci se svými klienty se opírá o behaviorální psychologii, designové metody, prvky gamifikace a využívá nejnovějších vědeckých poznatků předních výzkumníků v oblasti sociologie a ekonomie.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti