Upravit stránku

V outsourcingu se specializujeme

Jsme největší specializovaná outsourcingová společnost pro oblast projektového a agilního řízení, business analýzy a organizačního change managementu v ČR.
Outsourcing pečlivě vybraných expertů je vhodnou alternativou k zajištění interních kapacit, která umožňuje našim klientům získat do svých řad motivované kolegy s nadstandardní zkušeností a garancemi ze strany Projectman. 

Outsourcing také poskytuje flexibilitu délky a výše úvazku a má nižší náklady při potřebě předčasného ukončení projektu než hlavní pracovní poměr (HPP). 

Opíráme se o širokou komunitu prověřených kontraktorů a podporujeme je po celou dobu zakázky.

Soustředíme se na tyto oblasti:

  • Průběžná podpora osobního růstu kandidáta.
  • Pravidelné hodnocení kandidáta.
  • Mentoring a coaching kandidáta, je-li to potřeba.
  • Další podpora a péče pro hladký průběh spolupráce.

Nabízené role

Projektový manažer

Projektový manažer pomáhá proměnit Vaše myšlenky v realitu. Náš expert odřídí projekt tak, aby maximalizoval hodnotu, kterou projekt přinese a zároveň postupoval maximálně efektivně. Projektové řízení Vám pomůže dělat věci správně.

Business analytik

Roli business analytika můžeme chápat jako poradní roli, která má odpovědnost za analýzu business situací. Role identifikuje a hodnotí potřeby a možností pro zlepšení business systémů, rozpracování a definování požadavků pro zajištění účinné implementace a efektivní využívání informačních systémů v souladu s potřebami businessu.

Agilní role

V rámci agilních dodávek zajišťujeme několik rolí a jsme schopni pomoci i s nastavením agilního prostředí, případě aplikací principů agilní transformace na konkrétní oblasti činností u klientů.

Change manager

Change manager pomáhá řídit lidskou stránku projektů. Pomáhá správně nastavit komunikaci od sponzorů, přes tým leadery až k uživatelům tak aby každý věděl co mu změna přinese dobrého (what is in it for me). Cílem je, aby změna měla co nejmenší dopad na produktivitu a byla trvale udržitelná.

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.