Upravit stránku

V outsourcingu se specializujeme

Jsme největší specializovaná outsourcingová společnost pro oblast projektového a agilního řízení, business analýzy a organizačního change managementu v ČR.
Outsourcing pečlivě vybraných expertů je vhodnou alternativou k zajištění interních kapacit, která umožňuje našim klientům získat do svých řad motivované kolegy s nadstandardní zkušeností a garancemi ze strany Projectman. 

Outsourcing také poskytuje flexibilitu délky a výše úvazku a má nižší náklady při potřebě předčasného ukončení projektu než hlavní pracovní poměr (HPP). 

Opíráme se o širokou komunitu prověřených kontraktorů a podporujeme je po celou dobu zakázky.

Soustředíme se na tyto oblasti:

  • Průběžná podpora osobního růstu kandidáta.
  • Pravidelné hodnocení kandidáta.
  • Mentoring a coaching kandidáta, je-li to potřeba.
  • Další podpora a péče pro hladký průběh spolupráce.

Nabízené role

Projektový manažer

Projektový manažer pomáhá proměnit Vaše myšlenky v realitu. Náš expert odřídí projekt tak, aby maximalizoval hodnotu, kterou projekt přinese a zároveň postupoval maximálně efektivně. Projektové řízení Vám pomůže dělat věci správně.

Business analytik

Roli business analytika můžeme chápat jako roli, která má odpovědnost za identifikaci a zhodnocení potřeb a možností pro zlepšení businessu. Společně s ostatními rolemi se podílí na návrhu efektivního využívání ICT prostředků a organizačních opatření dle potřeb businessu.

Agilní role

V rámci agilních dodávek zajišťujeme několik rolí a jsme schopni pomoci i s nastavením agilního prostředí, případě aplikací principů agilní transformace na konkrétní oblasti činností u klientů.

UX role

User Experience (UX) je jedna z klíčových oblastí pro digitální věk. O úspěšném přijetí aplikace či systému uživateli dnes z velké části rozhoduje právě přívětivost jejich používání a “zážitek” s tím spojený. Oblast UX je také pracovně blízká odbornostem, které dlouhodobě nabízíme. 

Change manager

Change manager pomáhá řídit lidskou stránku projektů. Pomáhá správně nastavit komunikaci od sponzorů, přes tým leadery až k uživatelům tak aby každý věděl co mu změna přinese dobrého (what is in it for me). Cílem je, aby změna měla co nejmenší dopad na produktivitu a byla trvale udržitelná.

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti