Upravit stránku

Výběr nechte na nás

Jsme největší specializovaná outsourcingová společnost pro oblast projektového a agilního řízení, business analýzy, zpracování dat, organizačního change managementu a UX/CX v ČR.
Outsourcing pečlivě vybraných expertů je vhodnou alternativou k zajištění interních kapacit, která umožňuje našim klientům získat do svých řad motivované kolegy s nadstandardní zkušeností a garancemi ze strany Projectman. 

Outsourcing také poskytuje flexibilitu délky a výše úvazku a má nižší náklady při potřebě předčasného ukončení projektu než hlavní pracovní poměr (HPP). 

Opíráme se o širokou komunitu prověřených kontraktorů a podporujeme je po celou dobu zakázky.

Spolupráce pro nás kontraktem nekončí, ale začíná. Po celou dobu jeho trvání probíhá: 

  • Průběžná podpora osobního růstu kandidáta -> Projectman EDU a další akce
  • Pravidelné hodnocení kandidáta -> systém patronáže kontraktorů
  • Mentoring a coaching kandidáta, je-li to potřeba -> síť mentorů a koučů 
  • Další podpora a péče pro hladký průběh spolupráce -> náš Back Office tým vše vyřídí

Chcete i vy obohatit svůj tým o nové role nebo kolegy? Obraťte se na náš obchodní tým.

O jaké role doplníme váš tým?

Projektový manažer

Projektový manažer pomáhá proměnit Vaše myšlenky v realitu. Náš expert odřídí projekt tak, aby maximalizoval hodnotu, kterou projekt přinese a zároveň postupoval maximálně efektivně. Projektové řízení Vám pomůže dělat věci správně.

Business analytik

Roli business analytika můžeme chápat jako roli, která má odpovědnost za identifikaci a zhodnocení potřeb a možností pro zlepšení businessu. Společně s ostatními rolemi se podílí na návrhu efektivního využívání ICT prostředků a organizačních opatření dle potřeb businessu.

Agilní role

V rámci agilních dodávek zajišťujeme několik rolí a jsme schopni pomoci i s nastavením agilního prostředí, případě aplikací principů agilní transformace na konkrétní oblasti činností u klientů.

UX role

User Experience (UX) je jedna z klíčových oblastí pro digitální věk. O úspěšném přijetí aplikace či systému uživateli dnes z velké části rozhoduje právě přívětivost jejich používání a “zážitek” s tím spojený. Oblast UX je také pracovně blízká odbornostem, které dlouhodobě nabízíme. 

Data Management

Zpracování dat je proces, který zahrnuje sběr, analýzu, transformaci a interpretaci dat a informací z různých zdrojů. Efektivně využívaná data a informace poskytují cenné podklady pro rozhodování managementu, urychlují inovační cyklus firmy, zvyšují její konkurenceschopnost a odolnost vůči neočekávaných výkyvům trhu.

Change manager

Change manager pomáhá řídit lidskou stránku projektů. Pomáhá správně nastavit komunikaci od sponzorů, přes tým leadery až k uživatelům tak aby každý věděl co mu změna přinese dobrého (what is in it for me). Cílem je, aby změna měla co nejmenší dopad na produktivitu a byla trvale udržitelná.

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti