Upravit stránku

Naše reference

Luboš, PMO jedné z top 10 českých firem:
„S Projectmanem spolupracuji od roku 2012. Dodávají nám projektové řízení projektů v oblasti IT technologií. Oceňuji odborný přehled a síť kontaktů mezi komunitou projektových manažerů a kvalitu dodávaných lidí.“

Miroslav Šinály, Projektový Manažer, ŠKODA AUTO:
„S Projectmanem spolupracuji od roku 2017 na projektu GDPR, kde jejich projekťáci řídí několik dílčích streamů. Na spolupráci oceňuji zejména dobrý výběr vhodných lidí do mého týmu a jejich odbornou úroveň.“

Zdenek Dušek, Senior Manager at EY:
"Petr Janiš z Projectman.cz připravoval náš tým na zkoušku Certified Associate in Project Management (CAPM). Školení bylo skvěle hodnoceno našimi studenty. Studenti dostali podklady předem, online cvičné testy a garanci úspěchu u zkoušky. Díky tomu všech 9 účastníků absolvovalo úspěšně certifikační zkoušku." 

Oto Gürtler, Subsegment head, Siemens, s.r.o.:
"Projectman.cz pomáhal se zaváděním agilního řízení do týmů zabývajících se vývojem HW a SW pro IOT. Konzultant Projectman.cz Pavel Humpolec koučoval 3 liniové týmy pracujících souběžně na více projektech během organizačních změn, pomáhal nastavit agilní plánování a lépe využít nástroje pro řízení vývoje.

Podařilo se nastartovat scrum týmy s vlastním scrum masterem, zlepšit transparentnost práce a plánování, sebe-organizaci a iterativní dodávání výstupů. Hodnocení jednotlivých oblastí se během necelých tří měsíců zlepšilo z průměrně 3.5 bodu na 4.1 bodu na pětistupňové škále (dotazníkové šetření mezi členy týmu).  

Kritickým faktorem úspěchu byla motivace a otevřenost týmu a podpora managementu po celou dobu spolupráce."

Ing. Andrej Árendáš, Chief Commercial Officer (CCO) at TATRY MOUNTAIN RESORTS, Implementace systému na řízení hotelů:
"Projectman.cz riadil strategický projekt implementácie centralizovaného riešenia Property Management System (PMS) od spoločnosti Protel hotelsoftware GmbH. Projektový manažér RNDr. Vlastislav Maixner koordinoval externých dodávateľov, interné oddelenia i hotelové prevádzky, vrátane pravidelnej komunikácie s vedením spoločnosti TMR a.s..
Počas jedného roku sa podarilo rozbehnúť testovaciu prevádzku na hoteloch v Českej republike a neskôr aj vo Vysokých Tatrách. Pilotné inštalácie boli pozitívne vyhodnotené a vedenie TMR rozhodlo o roll-oute na ďalšie oblasti - Nízke Tatry a segment aquaparkov. Využitie externého projektového manažéra nám výrazne pomohlo s naštartovaním projektu a rozbehnutím implementácií na jednotlivých hoteloch."