Upravit stránku

Partnerské organizace

PMI (Project management institute) - Česká komora PMI je lokální komunitou Project Management Institute (PMI). Sdružuje zejména profesionály pracující s rodinou standardů kolem Project Management Body of Knowledge (PMBOK). Jejím posláním je vědomá, aktivní a soustavná podpora projektového řízení v České republice.


Studentský klub projektového řízení,  (SKPŘ) vznikl na počátku roku 2012 při Vysoké škole ekonomické (VŠE) v Praze. Klub je složen převážně z absolventů a studentů vysokých škol, které spojuje společný zájem o oblast projektového řízení. Jeho hlavním dlouhodobým cílem je přispívat k rozvoji tohoto dynamicky rozvíjejícího se oboru v České republice.

Konference

Každoročně se Projectman účastní několika odborných konferencí  v roli partnera a naši kontraktoři a spolupracovníci také v roli přednášejících. 

Konference Projektový management ve Zlíně. Konference Projektový Management vznikla již v roce 2005 a od té doby proběhlo 12. ročníků, kterých se účastní přes 200 projektových manažerů z ČR a Slovenska napříč všemi obory. Kromě výborných přednášek a praktických workshopů je známá společenským večerem, který poskytuje mnoho příležitostí k networkingu.

Konference Projektového řízení - 13. ročník největšího pražského setkání projektových manažerů, bude v duchu motta “ Connecting the dots” řešit konflikty a spory některých zdánlivě proti sobě jdoucích skupin či témat. Například věčný boj IT proti Businessu, Agilu proti projektovému řízení, soupeření o nadřazenost mezi softskills a hardskills či nekonečné zápasení levé a pravé hemisféry a mnohá další. 

PMcon konference o projektovém řízení je připravována pro studenty, juniorní projekťáky a všechny ostatní, kteří chtějí získat více znalostí a dovedností v tomto oboru. Pořadatelem je Studentský klub projektového řízení,  (SKPŘ) při Vysoké škole ekonomické v Praze.

Naše srdcovky

Běhej s námi Poběžte s námi pro dobrou věc!

Již třetím rokem jsme partnerem dobročinné sportovní akce spojující amatérské sportovní nadšence s chutí pomáhat  realizovat sny dětí a mladých lidí v dětských domovech. Vemte rodinu či obchodní partnery a zůčastněte se s námi výběhu / výšlapu " na Lysou, na Milešovku, či na nějaký jiný kopec".  Neváhejte, čím více lidí, tím lepší akce!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti