Upravit stránku
  • Cena bez DPHZdarma
  • Termín 24. 1. 2024 17:00 - 24. 1. 2024 19:00

Rozsah 1  (den / dní)
Místo konání Lidická 66/43, Praha 5 150 00
Počet místNení uvedeno
Stav Volná místa

Pořadatel: 

Projectman.cz

LEGO® SERIOUS PLAY® metoda, ktera si zakládá na multisenzorické povaze vedení standardních témat.

V první části workshopu si představíme koncept LEGO® SERIOUS PLAY®. Společně se podíváme na techniky a metody, které LEGO® SERIOUS PLAY® nabízí.

Ve druhé části se zaměříme na to, jak lze LEGO® SERIOUS PLAY® využít ve vašem oboru. Ukážeme si nejlepšími postupy pro implementaci LEGO® SERIOUS PLAY® a reálné příklady od zákazníků.

Poslední část workshopu věnujeme praktickému cvičení. Dělejte změny ve vaší organizaci s hravostí a efektivitou pomocí LEGO® SERIOUS PLAY®! Objevte inovativní techniky řízení změn, které otevřou dveře k týmové spolupráci, strategickému plánování a inovacím.
 
Workshopem Vás provede Leonid Kushnir, expert na LEGO® SERIOUS PLAY® a podnikání. Leonid má dlouholeté zkušenosti s LEGO® SERIOUS PLAY® v různých podnikatelských kontextech. Jeho cílem je ukázat, jak tato technika může pomoci projektovým manažerům lépe pochopit svého zákazníka, nastavit projekt a odkomunikovat netradičním způsobem komplexní věci a překonat výzvy, které stojí v cestě jejich růstu.

O lektorovi: Leonid je člověk orientovaný na lidi a výsledky, který se soustředí na úspěch zákazníků a neustále usiluje o jejich efektivitu a výkonnost. Během 15 let své kariéry se věnoval oblastem techniky, obchodních procesů, projektového řízení a poradenství v oblasti IT, vzdělávání a facilitace. Jeho hlavním zaměřením je zefektivňování interních procesů, hledání optimální kombinace nástrojů pro úspěšnou transformaci a digitalizaci řízení firem a posun firem do další fáze rozvoje. K dosažení toho všeho používá ještě navíc LEGO® SERIOUS PLAY® metodu, která prostřednictvím kreativity a dialogu dokáže pomoci zvládnout komplexní výzvy a nastartovat rozvoj týmu, jednotlivců nebo celé společnosti, ať už se jedná o teambuilding, rozvoj strategie, inovaci a vývoj produktů či řízení změn.

REGISTRACE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti