Upravit stránku

Jsme tu pro rozvoj lidí a týmů na míru

V Projectmanu neustále sledujeme nejnovější trendy a vyhledáváme nejúčinnější metody, které lze aplikovat v praxi. Využíváme bohatých zkušeností našich lektorů z projektů jak v ČR, tak v zahraničí, a tyto poznatky pak přetváříme do praktických příkladů v rámci našich školení, workshopů a konferencí.

Soustředíme se zejména na oblasti: projektový management, agilní řízení, business analýzu, data management a UX.

Školení, prohlubovací i certifikační, organizujeme přímo nebo ve spolupráci s ověřenými partnery. Jsou pečlivě připravována a námi garantována. Klademe velký důraz na výběr lektorů, kteří jsou uznávanými odborníky s rozsáhlou praxí v daném oboru.

Neméně důležité jsou pro nás soft skills. Zde se snažíme nabízet inovativní přístupy k osobnímu, týmovému i organizačnímu rozvoji jak pro firmy, tak pro jednotlivce.

Kromě toho nabízíme i individuální odborné konzultace pro vaše projekty, vedené našimi zkušenými specialisty. Poskytujeme také koučink a mentoring pod vedením profesionálních koučů a mentorů.

Jsme tu pro vás a vaše otázky s (sebe)rozvoji. Ozvěte se nám.

Top školení

Inspirativní odpoledne

Inspirativní odpoledne

Přijďte si užít podnětné téma naservírované v uvolněné atmosféře našeho ProjectmanHUBu v podvečerních hodinách. Vychutnejte si s námi šálek dobré kávy, čaje nebo i něčeho ostřejšího a poslechněte si aktuální témata ze světa IT, businessu a soft skillů, Účast pro registrované je ZDARMA.

Veškeré informace a nabídku našich akcí najdete ZDE.

Naši klienti

EY
Atlas Copco
ČD Telematika
Česká spořitelna
Garrett
Hello bank
ComAp
ČZU
Kooperativa
Grayson consulting
Škoda
Uniqa

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti