Upravit stránku

Sledujeme nové trendy, hledáme nejužitečnější metody pro praxi a začleňujeme zkušenosti našich lektorů z domácích i zahraničních projektů do praktických ukázek v rámci našich školení, worskhopů a konferencí. Soustředíme se zejména na 4 základní oblasti a to projektový management, agilní řízení, business analýzu a UX.

Školení jsou pořádána přímo Projectmanem (případně ve spolupráci s prověřenými partnery) a je kladen velký důraz na výběr lektorů, kteří patří mezi uznávané a zkušené odborníky s bohatou praxí.

V neposlední řadě musíme zmínit softskills, kde se snažíme přinášet jak firmám, ale tak i jednotlivcům inovativní přístupy v oblasti osobního, týmového ale i organizačního rozvoje.

Nabízíme také pomoc na projektech formou individuální odborné konzultace našich specialistů a v poskytujeme koučing pod vedením zkušených koučů.

Top školení

Last minute školení

Inspirativní odpoledne

Inspirativní odpoledne

Přijďte si užít podnětné téma naservírované v uvolněné atmosféře našeho ProjectmanHUBu v podvečerních hodinách. Vychutnejte si s námi šálek dobré kávy, čaje nebo i něčeho ostřejšího a poslechněte si aktuální témata ze světa IT, businessu a soft skillů, Účast pro registrované je ZDARMA.

Veškeré informace a nabídku našich akcí najdete ZDE.

Naši klienti

EY
Atlas Copco
ČD Telematika
Česká spořitelna
Garrett
Hello bank
ComAp
ČZU
Kooperativa
Grayson consulting
Škoda
Uniqa

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti