Upravit stránku

Školení na míru nebo z katalogu...

Osobní rozvoj našich kontraktorů a kandidátů je pro nás nesmírně důležitý. Každý rok organizujeme edukační program, který je otevřen i pro veřejnost a nabízí celou řadu školení z oblasti “hard” i “soft” dovedností. 

Projectman EDU je vzdělávací program pro spolupracovníky Projectmana a blízké členy komunity. Jedná se o soubor vybraných školení zaměřených nejenom na dovednosti použitelné v projektovém managementu a business analýze, který byl sestaven na základě průzkumu poptávky na vzdělávání mezi našimi kontraktory. Školení jsou pořádána přímo Projectmanem (případně ve spolupráci s prověřenými partnery) a je kladen velký důraz na výběr školitelů, kteří patří mezi uznávané lektory a zkušené odborníky s bohatou praxí.

Jsme také schopni na míru navrhnout školení nebo ucelený vzdělávací program pro vaší společnost z oblasti projektového a agilního řízení a business analýzy a UX.

Aktuální školení

Kontaktujte nás se zájmem o školení

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti