Upravit stránku
  • Cena bez DPH9 000,00
  • Termín Bude upřesněno

Rozsah 1  (den / dní)
Místo konání Lidická 66/43, Praha 5 150 00
Počet míst 12
Stav Volná místa

Pořadatel: 

Projectman.cz

Kurz Lean Startup v projektovém řízení představuje metodologii Lean Startup jako účinný nástroj pro řízení projektů. Tento moderní přístup k podnikání klade důraz na iterativní vývoj, rychlé testování hypotéz a maximalizaci hodnoty pro zákazníka. Účastníci se naučí, jak implementovat principy Lean Startup do svých projektů a minimalizovat rizika pomocí efektivních procesů a datově podložených rozhodnutí. Lean Startup se velmi dobře kombinuje a doplňuje s agilními metodami a navazuje na designový proces. Usnadňuje prioritizaci funkcionalit pro vývoj, ale hlavně pomáhá prolomit projektovou slepotu, protože vás vytáhne z budovy ven, k vašim uživatelům a zákazníkům.
 

Komu je kurz určen?

Kurz je určen nejen startupistům, ale samozřejmě projektovým manažerům, kteří startup mindset mají, anebo jej chtějí získat. Velmi vhodný je rovněž pro tzv. intrapreneurs, tedy podnikatele uvnitř korporací, inovátory, produkt manažery a všechny další členové týmu, kteří hledají inovativní způsoby. Je vhodný pro účastníky, kteří hledají efektivní metody pro rychlé a agilní řízení projektů s důrazem na minimalizaci plýtvání a maximalizaci výsledků.
 

Co se na kurzu dozvíte?

  • Účastníci kurzu se seznámí s principy Lean Startup, včetně budování minimálního životaschopného produktu (MVP)

  • Testování hypotéz pomocí validace zákazníků a učení se z rychlých iterací

  • Kurz bude zaměřen na praktické aspekty implementace Lean Startup metodiky do projektového prostředí, a to od identifikace problému až po rychlé prototypování a iterativní zlepšování
     

Co budete po kurzu umět?

  • Po absolvování kurzu budete schopni aktivně aplikovat Lean Startup principy ve svých projektech.

  • Získáte dovednosti potřebné k rychlému testování a validaci nápadů, minimalizaci zbytečného plýtvání a efektivnímu vedení týmů. 

  • Seznámíte se s praktickými nástroji pro optimalizaci procesů, a budete schopni lépe porozumět potřebám zákazníků a efektivněji reagovat na měnící se podmínky na trhu.

 

Není vypsán žadný termín. V případě zájmu nás kontaktujte.

Kurzem Vás provede

Honza Slavík

Business designer a inovátor.
Věnuje se zavádění inovativních technologií do organizací, spolupracuje s různou škálou klientů různých velikostí i typů. Startupy, univerzity, akcelerátory a inkubátory, korporace, ale i střední a malé firmy. Během pandemie covidu-19 se zapojil jako dobrovolník v komunitě Covid19cz.cz - Data proti Covid, kde vedl vznik a provoz linky 1212. Komunita byla v roce 2020 oceněna Křišťálovou Lupou v kategorii projekt roku. Další dva roky byl členem Centrálního řídícího týmu Chytré karantény, kde se věnoval několika různým projektům až do jara 2022. Zajímá se o budoucnost práce a života pod vlivem technologií, eGovernemnt. Je aktivní v komunální politice. Má rád historii, je trenérem běhání a (ultra)maratonským běžcem. Při práci se svými klienty se opírá o behaviorální psychologii, designové metody, prvky gamifikace a využívá nejnovějších vědeckých poznatků předních výzkumníků v oblasti sociologie a ekonomie.

Storno podmínky

Pokud se nebudete moci akce zúčastnit, odhlaste se prosím včas písemně (emailem). V případě odhlášení v průběhu 20 kalendářních dnů před zahájením kurzu, je účtován storno poplatek ve výši 30% z ceny kurzu. V případě odhlášení 10 a méně kalendářních dnů před konáním kurzu je účtován storno poplatek ve výši 80% z ceny kurzu. V případě odhlášení méně než 5 pracovních dní nebo nedostavení se bez odhlášení je účtována plná cena – můžete však za sebe vyslat náhradníka (což nám prosím písemně oznamte).

Plné znění Všeobecných obchodních podmínek naleznete zde.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti