Upravit stránku
  • Cena bez DPH24 800,00
  • Termín 26. 2. 2024 09:00 - 28. 2. 2024 17:00

Rozsah 2  (den / dní)
Místo konání Sokolovská č.p. 178/č.o.247, 190 00 Praha 9
Počet míst 12
Stav Volná místa

Pořadatel: 

PM Consulting

Co Vám kurz přinese

Tento akreditovaný, česky vedený kurz Vás efektivně připraví na úspěšné složení zkoušek PRINCE2 Agile ® Foundation v angličtině. Mezinárodně platnou zkoušku s certifikátem od firmy AXELOS skládáte přímo na kurzu (zkouška je součástí ceny kurzu).  

Platnost certifikátu PRINCE2 Agile ® Foundation je 3 roky, více zde.

PRINCE2 Agile® standard byl vyvinut na základě poptávky uživatelů po metodice, která bude kombinovat výhody tradiční PRINCE2 ® s agilními koncepty, metodami a technikami. Jeho velkou výhodou je, že nepreferuje konkrétní agilní metody (Scrum, Kanban, DevOps atp.), ale naopak umožňuje zkombinovat tradiční způsoby řízení projektů s metodou, která přinese pro daný projekt největší hodnotu. 

Kurz PRINCE2 Agile® pomůže účastníkům pochopit, jakým způsobem mají upravit tradiční způsoby řízení při práci v agilním prostředí a také jak zkombinovat PRINCE2 ® a agilní způsoby práce. Zvládnutím certifikačního stupně Foundation dokládá úspěšný kandidát svoji znalost základů PRINCE2®, agilních technik a také toho, jak Agile do PRINCE2 ® projektů implementovat. 
 

Obsah kurzu

  • 1. den: PRINCE2 ® základní principy, procesy a témata, role a manažerské produkty 
  • 2. den: Agilní způsoby práce, klíčové názvosloví a techniky 
  • 3. den: Kombinace PRINCE2 ® a agilních způsobů práce; Cvičný test; Certifikační test
     

Potřebujete více informací?

PRINCE2 Agile® Foundation kurz na této stránce je nabízen firmou ict-123.com, akreditovanou tréninkovou organizací (ATO) u AXELOS Limited. PRINCE2 ® je registrovaná ochranná známky AXELOS Limited. Všechna práva vyhrazena.

 

Kurzem Vás provede

Jan Kopřiva

Projektový manažer a konzultant s více jak 14letou zkušeností s projektovým řízením v IT a korporátním bankovním sektoru. Má zkušenosti s realizacemi IT projektů s mezinárodní účastí, infrastrukturních migračních projektů a business-IT implementací. Jako vedoucí v Center of Excellence pro projektové řízení v ČSOB připravoval standardizovanou metodiku a postupy pro klasické i agilní projekty a vedl přípravu metodiky pro škálovanou agilitu (SAFe) během firemní agilní transformace.

Storno podmínky

Pokud se nebudete moci akce zúčastnit, odhlaste se prosím včas písemně (emailem). V případě odhlášení v průběhu 20 kalendářních dnů před zahájením kurzu, je účtován storno poplatek ve výši 30% z ceny kurzu. V případě odhlášení 10 a méně kalendářních dnů před konáním kurzu je účtován storno poplatek ve výši 80% z ceny kurzu. V případě odhlášení méně než 5 pracovních dní nebo nedostavení se bez odhlášení je účtována plná cena – můžete však za sebe vyslat náhradníka (což nám prosím písemně oznamte).

Plné znění Všeobecných obchodních podmínek naleznete zde.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti