Upravit stránku
 • Cena bez DPH25 900,00
 • Termín Bude upřesněno

Rozsah 2  (den / dní)
Počet míst 12
Stav Volná místa

Pořadatel: 

Unicorn

Během prvního dne proběhne teoretická příprava (avšak pomocí praktických cvičení, žádné nudné slajdy) a oživení znalostí frameworku Scrum. Dozvíte se všechny potřebné vlastnosti frameworku Scrum, které by Vás mohli při certifikační zkoušce zaskočit a drobné detaily, které můžou být často považovány za chytáky, či slovíčkaření během náročného certifikačního testu.


Druhý den je již věnován praktické přípravě na certifikační test. Každý z účastníků obdrží více než 300 skutečných otázek ve formě „přípravných testů“, kde otázky jsou následně vyhodnoceny a rozebrány s lektorem.
 

Komu je kurz určen:

Kurz slouží jako ověření znalostí o agilním vývoji software a Scrumu. Je určen komukoliv, kdo se účastní vývoje software, ať už jako člen vývojového týmu nebo na straně byznysu.

 • Detailní popis školení

  Více k obsahu a zkoušce:

  • Teoretické a praktické zkušenosti o Scrum frameworku.

  • Více než 300 přípravnách otázek na certifikační test.

  • Jeden pokus na absolvování certifikačního testu společnosti scrum.org.

  • Osobní přístup a přípravu pro úspěšné absolvování certifikačního testu.

  • Odpovědi na Vaše otázky o Scrum framework

    

  V ceně kurzu je také JEDEN pokus na absolvování certifikačního testu u společnosti scrum.org. Po jeho úspěšném absolvování bude účastníkovi na místě vystaven certifikát dokládající jeho znalost a také bude zapsání do seznamu absolventů, který je veřejně dostupný na stránkách scrum.org.

Kurzem Vás provede

Ing. Martin Popelák

Agilní kouč/Scrum Master

Martin je již více než deset let lektorem a koučem agilních školení a workshopů a má praktické zkušenosti z mnoha firem z České republiky i ze zahraničí. Jeho hlavní předností je umění propojit vykládanou látku s příklady z praxe, působí totiž jako agilní kouč ve společnosti Siemens PLM, kde se podílí na agilní transformaci organizace s více než 2 000 zaměstnanci.
Je školitelem kurzů společnosti SCALED AGILE a držitelem certifikace SAFe® Program Consultant, která mu umožňuje vyučovat certifikační kurzy frameworku SAFe. Jedná se o kurzy Professional Scrum Master I, Professional Scrum Product Owner I, Professional Scrum Developer I, Certified SAFe 6 Practice Consultant, Certified SAFe 5 Program Consultant, Certified SAFe 6 Release Train Engineer, Certified SAFe 6 Agilist.
Martin byl hlavním lektorem více než 100 různých agilních kurzů a velmi rád pomáhá firmám v agilním vzdělávání a zlepšování agilních procesů.

 

Storno podmínky

Pokud se nebudete moci akce zúčastnit, odhlaste se prosím včas písemně (emailem). V případě odhlášení v průběhu 20 kalendářních dnů před zahájením kurzu, je účtován storno poplatek ve výši 30% z ceny kurzu. V případě odhlášení 10 a méně kalendářních dnů před konáním kurzu je účtován storno poplatek ve výši 80% z ceny kurzu. V případě odhlášení méně než 5 pracovních dní nebo nedostavení se bez odhlášení je účtována plná cena – můžete však za sebe vyslat náhradníka (což nám prosím písemně oznamte).

Plné znění Všeobecných obchodních podmínek naleznete zde.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti