Upravit stránku
 • Cena bez DPH10 900,00
 • Termín Bude upřesněno
Počet míst 14
Stav Volná místa

Pořadatel: 

PM Consulting

Co Vám kurz přinese

Toto není školení! Toto jsou Produkty Karla IV.!

Jedná se o námi vyvinutou manažerskou hru (serious game), simulaci souběžné realizace tvorby několika produktů. Získáte nepřenositelné osobní zkušenosti, zážitek velmi blízký realitě.

Cílem tréninku je zažít různé situace, na kterých se podílí různé profese v rámci jedné organizace a postupně se vlastní zkušeností a invencí propracovat k efektivnímu nastavení spolupráce.

Nastavení odpovídá běžné střední firmě nebo části velké korporace, ve které existují profesní oddělení, jejichž členové se různě podílí na projektech, vývoji a dalších aktivitách.

 • Zjistíte, které postupy jsou vhodné a kterým se naopak vyhnout

 • Poznáte na vlastní kůži dynamiku vývoje týmu a spolupráce mezi několika týmy

 • Pochopíte, jak funguje sebeorganizovaný a multioborový (cross-functional) tým

 • Osvojíte si klíčové principy a nástroje pro byznys agilitu

 

Obsah kurzu

Budete řešit tvorbu několika významných produktů Karla IV., zadaných samotným králem. Přenesete se tak do 14. století – míst a období, které dobře znáte z historie našich zemí a velmi rychle se tak s příběhem ztotožníte.

Účastníci jsou na začátku rozděleni do několika skupin:

 • Kameníci
 • Architekti
 • Mistři produktu
 • Vozkové
 • Purkmistr výstavby a jeho písaři

Každá skupina má své úkoly, kterých by se měla zhostit během realziace několika produktů zadaných trenérem, který vystupuje jako zmocněnec a hlas Karla IV.

Je třeba postavit zadaná díla v omezeném časovém limitu, s omezeným rozpočtem a dle definovaného postupu.

Jak konkrétně již záleží na samotných účastnících, kteří mají 30 min na domluvu plánu. Poté je již spuštěn herní čas a zahájena realizace.

V průběhu realizace musejí jednotliví účastníci i celý tým řešit nečekané události, změny projektu, výkyvy cen vstupů, nedostatek zdrojů atp.

Na závěr probíhá detailní vyhodnocení, retrospektiva a zpracování lessons learned pro využití v každodenní praxi.

 

Není vypsán žadný termín. V případě zájmu nás kontaktujte.

Kurzem Vás provede
 

Ing. Jiří Krátký

Lektor, poradce a projektový manažer s téměř dvacetiletou aktivní praxí. Baví ho tvořit a realizovat simulační hry jako je Pacifická dráha a další interaktivní formy tréninku projektových manažerů. Jirka je aktivní v komunitách projektových manažerů – v IPMA ČR zastává pozici předsedy Certifikační rady IPMA, je hlavním autorem certifikačních zkoušek testujících v praxi tvrdé i měkké dovednosti projektových manažerů. V České komoře PMI působí v kontrolním výboru a je zároveň akreditovaným lektorem přípravy na certifikaci. Kromě své odborné praxe, Jirka rozšiřuje své působení i jako moderátor podcastu PMpod, který je společným projektem PM Consulting a Projectman. Podcast PMpod poskytuje posluchačům bohatý zdroj informací a inspirace v oblasti projektového řízení, včetně zajímavých rozhovorů s předními odborníky a užitečných tipů a rad pro profesionály v této oblasti. Pro portál SEDUO.CZ vytvořil sérii on-line kurzů projektového řízení. Je spoluautorem knihy Projektový management v praxi.

IPMA® Level C Certified Project Manager, PMI® Project Management Professional (PMP®) a akreditovaný trenér přípravy na PMP®, Certifikovaný PRINCE2® Practitioner a akreditovaný PRINCE2® trenér, Certifikovaný konzultant pro řízení projektů IPMA® PMC, Certified SCRUM Master (CSM), Projektový manažer


 

Ing. Jan Doležal, Ph.D.

V současné době se zabývá především agilitou v organizacích (SCRUM, SAFe, LeSS), Managementem 3.0 a vývojem simulačních her sloužících jako trénink projektového řízení nebo agilního přístupu. Dříve mimo jiné zastával pozici vedoucího projektové kanceláře a řídil velké mezinárodní projekty (Evropa, Jižní Amerika). Má zkušenosti především s projekty a produkty z IT, strojírenství nebo elektrotechniky. Projektovému řízení se aktivně věnuje od roku 2001. Disponuje certifikací PMI PMP, IPMA B, SAFe Program Consultant (SPC), CSPO - Certified SCRUM Product Owner a CSP-SM - Certified SCRUM Professional - ScrumMaster od SCRUM Alliance. Je autorem několika knih, např. „Agilní přístupy vývoje produktu a řízení projektu“ nebo „Projektový management“.

Storno podmínky

Pokud se nebudete moci akce zúčastnit, odhlaste se prosím včas písemně (emailem). V případě odhlášení v průběhu 20 kalendářních dnů před zahájením kurzu, je účtován storno poplatek ve výši 30% z ceny kurzu. V případě odhlášení 10 a méně kalendářních dnů před konáním kurzu je účtován storno poplatek ve výši 80% z ceny kurzu. V případě odhlášení méně než 5 pracovních dní nebo nedostavení se bez odhlášení je účtována plná cena – můžete však za sebe vyslat náhradníka (což nám prosím písemně oznamte).

Plné znění Všeobecných obchodních podmínek naleznete zde.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti