Upravit stránku
  • Cena bez DPH6 600,00
  • Termín 1. 11. 2023 09:00 - 1. 11. 2023 17:00

Rozsah 1  (den / dní)
Místo konání Lidická 66/43, Praha 5 150 00
Počet míst 10
Stav Volná místa

Pořadatel: 

Projectman.cz

Přijďte zjistit, zda při své komunikaci používáte vše, co zdravou komunikace dělá zdravou. Dozvíte se osvědčené tipy, které využijete v komunikaci s každým. Ať už je vaším komunikačním partnerem náročný zákazník, nechápavý šéf, drzý puberťák nebo nepříjemná prodavačka. Naučíte se správnému naslouchání, které je alfou omegou pro funkční komunikaci. Nezapomeňte, že komunikaci lze trénovat. Tento trénink vám pomůže další složitou komunikaci zvládnout podle vašich představ.

  1. Sebereflexe - jak znám sám sebe a umím se sebou pracovat
  2. Komunikační filtr a kladení otázek
  3. Dávání a přijímání zpětné vazby
  4. Komunikace špatných zpráv
  5. Nastavení očekávání a naslouchání
  6. Respekt k workflow druhých

Kurzem Vás provede

Kateřina Přibilová, Soft skills trenérka a UX researcher

Kateřina Přibilová je psycholožka, trenérka soft skills a výzkumnice zákaznické zkušenosti, která ráda propojuje obě oblasti. Věnuje se rozvoji témat - komunikace, motivace, diverzita, psychohygiena, odolnost, pracovní spokojenost a výkonnost. Rozvojem zaměstnanců v oblasti low a middle managementu se zabývá už od roku 2017 a pracovala na projektech například pro Škodu Auto, Yankee Candle, Unicredit nebo MAPEI.

 

Storno podmínky

Pokud se nebudete moci akce zúčastnit, odhlaste se prosím včas písemně (emailem). V případě odhlášení v průběhu 20 kalendářních dnů před zahájením kurzu, je účtován storno poplatek ve výši 30% z ceny kurzu. V případě odhlášení 10 a méně kalendářních dnů před konáním kurzu je účtován storno poplatek ve výši 80% z ceny kurzu. V případě odhlášení méně než 5 pracovních dní nebo nedostavení se bez odhlášení je účtována plná cena – můžete však za sebe vyslat náhradníka (což nám prosím písemně oznamte).

Plné znění Všeobecných obchodních podmínek naleznete zde.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti