Upravit stránku
  • Cena bez DPHZdarma
  • Termín 18. 10. 2023 17:30 - 18. 10. 2023 20:00
Místo konání Lidická 66/43, Praha 5 150 00
Počet míst 20
Stav Volná místa

Jak řídit projekty dnes. V době, kdy "Agile mindset" má snahu vytlačovat zdravý selský rozum. Kdy z přemíry metodik, frameworků a nástrojů zůstáváme zaseklí v tom, co dosud dobře fungovalo, i když cítíme, že by to chtělo něco nového - třeba uměle inteligentního..?

Přijďte na náš workshop, kde se Pavel Humpolec dotkne několika oblastí řízení projektu a na několika case studies ukáže, jak záludnosti a výzvy současných projektů rozlousknout. 
 

REGISTRACE ZDE

Kurzem Vás provede

Pavel Humpolec

Pavel Humpolec řídí už více než 15 let IT projekty napříč nejrůznějšími obory i velikostmi společností. Na základě svých praktických zkušeností a certifikací z projektového řízení i agile se snaží rozkrývat obecné principy v řízení projektů a tvořit dlouhodobě efektivní týmy. Méně zkušeným kolegům pomáhá, ať už individuálně připravenými školeními, nebo osobním mentoringem, ke smysluplnému využití kapacit - svých i externích. Je fanouškem humanocentrismu, nadšeným hobby běžcem a amatérským optimalizátorem sebeorganizace.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti