Upravit stránku
  • Cena bez DPHZdarma
  • Termín 6. 12. 2023 17:00 - 6. 12. 2023 19:00

Rozsah 1  (den / dní)
Místo konání Lidická 66/43, Praha 5 150 00
Počet místNení uvedeno
Stav Volná místa

Pořadatel: 

Projectman.cz

Pojďte se mnou projít osobní retrospektivou. Společně kreativně a hravě zrevidujeme uplynulý rok a položíme základ pro rok příští. Využijeme fascinující proces zkoumání skrze obrázky a slova, které nám otevřou dveře k novým perspektivám. Budeme je převracet, rozdělovat a nakonec zase spojovat dohromady, abychom se podívali na váš příběh z nových úhlů pohledu a dali vám možnost jej převyprávět. Tento proces není jen o objevování překvapivých poznatků, ale i o změně toho, čemu o sobě věříme, což nám pomůže vykročit správným směrem.

Co si z workshopu odnesete?

  • Uvědomění: Prostor pro hlubokou reflexi a pochopení klíčových momentů vašeho uplynulého roku.
  • Výhled na příští rok: Nastavení jasných a smysluplných cílů pro nadcházející rok.
  • Akční kroky: Vytvoření konkrétního plánu kroků, které vás posunou tam, kam chcete směřovat.
  • Provokující otázky: Otázky, které vás vyvedou z komfortní zóny a pomohou vám růst.

Nečekejte a přihlaste se ještě dnes, aby jste nezmeškali tuto jedinečnou příležitost k osobnímu růstu. Pojďte společně s námi objevit, jak může být váš příští rok ještě lepší a plnější. 
Těšíme se na vás!
 

REGISTRACE

 

Tomáš Oupický je certifikovaný průvodce workshopy s koučovacími kartami Points of You. Má za sebou 15 let v projektovém managementu a 7 let v koučování. Využívá koučovací techniky, tvrdá data z psychodiagnostiky, techniky z projektového řízení a agilních metodik, a to jak k osobnímu rozvoji, tak k vylepšování teamových procesů. Specializuje se na rozvoj leadershipu a work-life integraci. Tomáš věří v jedinečnost každého z nás a v to, že každý zaslouží individuální přístup.
www.koucujiciopicka.cz

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti