Upravit stránku
  • Cena bez DPH6 600,00
  • Termín 23. 8. 2023 09:00 - 23. 8. 2023 17:00

Rozsah 1  (den / dní)
Místo konání Lidická 66/43, Praha 5 150 00
Počet míst 10
Stav Volná místa

Pořadatel: 

Projectman.cz

Podíváme se na význam sebereflexe, jako vstupní brány k práci se stresem. Vyzkoušíte si, jak zklidnit rozbouřenou mysl. Zjistíte, které strategie zvládání stresu používáte, a zda jsou pro vás vhodné. Naučíte se techniky zvládání stresových a konfliktních situací. Odnesete si prověřené tipy, jak zvládat dlouhodobou zátěž, ale i triky, které fungují bezprostředně při zátěži. Tento workshop vám ulehčí váš každodenní život.

  1. Techniky zvládání zátěžových situací

  2. Práce pod tlakem - jak harmonizovat tělo a mysl (biohacking)

  3. Jak předcházet syndromu vyhoření 

  4. Vymezování hranic a posílení sebereflexe

  5. Stres ve vztahu k typologii osobnosti

  6. Prevence stresu a work-life balance

  7. Podpora odolnosti a vlastní energie v průběhu dne

 

Kurzem Vás provede

Kateřina Přibilová, Soft skills trenérka a UX researcher

Kateřina Přibilová je psycholožka, trenérka soft skills a výzkumnice zákaznické zkušenosti, která ráda propojuje obě oblasti. Věnuje se rozvoji témat - komunikace, motivace, diverzita, psychohygiena, odolnost, pracovní spokojenost a výkonnost. Rozvojem zaměstnanců v oblasti low a middle managementu se zabývá už od roku 2017 a pracovala na projektech například pro Škodu Auto, Yankee Candle, Unicredit nebo MAPEI.

 

Storno podmínky

Pokud se nebudete moci akce zúčastnit, odhlaste se prosím včas písemně (emailem). V případě odhlášení v průběhu 20 kalendářních dnů před zahájením kurzu, je účtován storno poplatek ve výši 30% z ceny kurzu. V případě odhlášení 10 a méně kalendářních dnů před konáním kurzu je účtován storno poplatek ve výši 80% z ceny kurzu. V případě odhlášení méně než 5 pracovních dní nebo nedostavení se bez odhlášení je účtována plná cena – můžete však za sebe vyslat náhradníka (což nám prosím písemně oznamte).

Plné znění Všeobecných obchodních podmínek naleznete zde.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti