Upravit stránku
  • Cena bez DPHZdarma
  • Termín 12. 10. 2023 17:30 - 12. 10. 2023 19:30
Místo konání Lidická 66/43, Praha 5 150 00
Počet míst 15
Stav Volná místa

Archimate je grafický jazyk pro zaznamenávání procesů, postupů a modelů as-is a to-be, využívaný v business analýze.

Zkušený business analytik a projektový manažer v jedné osobě, Martin Lukáš, ukáže své prověřené fígle, jak využívá strategické a motivační vrstvy pro postupy v projektovém řízení, jako např. modelování cílů projektu, zakreslení programového portfolia, WBS.

Aplikační, hardwarová, infrastrukturní vrstva - kde jsou tam pro projekťáka šikovné vychytávky, které zefektivní práci, a jak pomocí nich lépe znázornit projektový záměr? Plus bonusově: Jak vytěžit z přípravy modelů, které vznikaly v rámci projektu, i pro následný provoz (Ops)? Přijďte na náš worskhop ZDARMA a dozvíte se to!

A bude-li chuť se zahloubat ještě více do detailu, tak Martin nasdílí také využití implementační vrstvy EA pro PM. 
Nečekejte jen teoretizování, zazní několik příkladů z praxe v bankách a jiných institucí.
 

REGISTRACE ZDE

 

O Martinovi:

Martin Lukáš má více než 20 let praxe v programovém/projektovém řízení pro bankovní instituce, energetiky, veřejnou správu, aktivně přednáší a publikuje na témata propojující teorii s praxí podnikové architektury, řízení, provozu a udržitelnosti (PRINCE2, ITIL, TOGAF, ArchiMate). Své bohaté zkušenosti rád předává dál srozumitelnou formou. 

www.openmim.cz 
www.linkedin.com/in/mlukas/

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti