Upravit stránku
  • Cena bez DPHZdarma
  • Termín 24. 4. 2024 17:00 - 24. 4. 2024 20:00
Místo konání Lidická 66/43, Praha 5 150 00
Počet míst 15
Stav Volná místa

Základní dovedností majitelů a manažerů společností je umět zaměstnancům, dodavatelům, odběratelům, akcionářům, externím specialistům i odborné veřejnosti srozumitelně vizualizovat, co se ve firmě děje (AS-IS stav) a co by se ve firmě mělo dít (TO-BE stav).

Podniková architektura je základním nástrojem pro strategické řízení firem. Mimo jiné odpovídá i za kvalitu optimalizace, digitalizace, automatizace a robotizace podnikových procesů.

Cílem podnikové architektury je především:

a. Zvýšení rychlosti návratnosti investic do firmy (ROI)

b. Zvýšení konkurenceschopnosti a produktivity firmy

c. Efektivní využívání podnikových aktiv a zdrojů - financí, zaměstnanců, dat, znalostí, technologií, surovin atd.

 

REGISTRACE ZDE

 

O lektorovi:

Tomáš Havrda říká: "Často si kladu otázky, zda moderní trendy ve firmách nejsou na úkor lidí. Zda jim roboti neberou práci. Ano berou. Ale když vidím, o jakou práci jde, tak jsem přesvědčen, že takto je to v pořádku. Jen je potřeba, aby lidi našli nová, důstojnější a vhodnější uplatnění.
U svých klientů se hodně věnuji rozvoji jejich firemní kultury. Firemní kulturu považuji za příčinu. To, zda firma prosperuje je až důsledek. Některá témata si „odlaďuji“ na komunitě Rodina svobodně-podnikajících lidí ICA, jejíž jsem zakladatelem. ICA funguje již 14 let. Za tuto dobu nastartovala a restartovala podnikání stovkám podnikatelů. 


Aktuálně spolupracuji s českou společností, která buduje ve východních Čechách digitální továrnu. To vyžaduje velkou modernizaci této společnosti. Lidé se zde učí novým přístupům a novým dovednostem. Procesy procházejí optimalizací, digitalizací a robotizací. Data se migrují na virtuální servery. Práci za lidi budou vykonávat robotická pracoviště. Sběr dat z těchto pracovišť do informačního systému bude plně automatický. To vyžaduje kompletní rekonstrukci počítačových sítí. Vybírá se nový informační systém pro řízení výroby a skladů. Do toho je potřeba zajistit kybernetickou bezpečnost. Vše je potřeba řídit a koordinovat. A právě tento příběh s Vámi chci sdílet."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti