Upravit stránku
  • Cena bez DPHZdarma
  • Termín 11. 5. 2023 17:00 - 11. 5. 2023 20:00
Místo konání Lidická 66/43, Praha 5 150 00
Počet míst 15
Stav Volná místa

Resilience - česky nejlépe vyjádřeno jako odolnost - je schopnost udržet v náročným chvílích vnitřní stabilitu a kontinuitu. Resilience je náš “kořenový systém” při zvládání stresových situací a čelení neustálým změnám. Díky ní dokážeme podávat lepší výsledky při menším napětí a bez toxických nálad. Lidé jsou spokojenější, produktivnější a vytrvalejší a důsledkem toho resilience u jednotlivců a potažmo celých týmů dále roste. Na workshopu se dozvíte jak zvýšit svojí odolnost ve čtyřech oblastech - mentální, fyzické, emoční a spirituální. 


“Vnitřní klid, psychická a fyzická odolnost jsou nejcennějšími komoditami, do kterých se vyplatí investovat čas a energii.”

 

REGISTRACE ZDE

 

O lektorce:

Jana Peffková - Certifikovaná trenérka leadership dovedností a soft skills, která se zaměřuje na hledání rovnováhy ve všech oblastech života. Ve své práci uplatňuje zkušenosti z mnoha výcviků osobnostního rozvoje, kterými jsou např. neuro-lingvistické programování (NLP), hodnotové systémy Barrett a talentové profily Gallup. Díky svým zkušenostem z business prostředí mezinárodních firem má schopnost porozumět stále se zvyšujícím požadavkům na manažery ze strany zaměstnavatele a také rodiny a přátel.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti