Upravit stránku

Skialpy 2023 

Kdy: pátek 13. 1. 2023 až neděle 15. 1. 2023
Kde: Josefova Bouda - Špindlerův Mlýn 194, 543 51
Kdo: Projectmani, Projectmanky a rodina

Děkujeme Martinovi Handlovi za video :)

 

Vánoční večírek

Kdy: čtvrtek 24. 11. od 18:00
Kde: Loď Cargo Gallery
Kdo: Projectmani, Projectmanky

Děkujeme, že jste přišli :-) užijte si video.

Vytváříme prostředí, ve kterém rozvíjíme komunitu nejlepších lidí pro realizaci změn našich klientů.

Reprezentovat značku Projectman nemůže každý, a proto hlídáme kvalitativní kritéria již při pohovorech a domlouvání spolupráce. Obecně to vůbec není o tom být "Senior", ale mít zažitou vlastní minimální profesionální úroveň, ze které neslevíte. Tuto úroveň jsme shrnuli do čtyř základních bodů, do tzv. "DNA Projectmana".

POCTIVOST ŘEMESLA NADE VŠE

Neošizené výstupy, dodržování oborových standardů a transparentnost jsou nedílnou součástí naší práce.

PRÁCE JE O LIDECH

Nezanedbávej péči o lidi kolem sebe, vystupuj jako uznávaný odborník, ale i jako dobrý člověk, tak aby za tebou mohl kdokoliv přijít s dotazy.

ZMĚNY VYŽADUJÍ ENERGII

Jdi svým elánem příkladem, přines ke klientovi novou energii, dávej práci maximum.

SEBEREFLEXE A UČENÍ JE CESTA K RŮSTU

Naslouchej ostatním a věnuj se svému rozvoji.

Benefity a podpora

 • SUPPORT V PRÁCI PRO KLIENTA
  Všechny služby a nástroje, které vám usnadní každodenní "boj".
 • ROZVOJ A VZDĚLÁVÁNÍ
  Zahrnuje školení, jazykové kurzy, mentoring, coaching a budování osobního profesního brandu.
 • BENEFITY A RELAX
  Nejen prací je živ člověk, důležité jsou i věci, které nám pomohou relaxovat.
 • KOMUNIKACE A KOMUNITA
  Chceme se potkávat, vyměňovat si informace na workshopech, večírcích, raftovém či skialpovém výletu nebo dobročinných akcích jako je Běh na Milešovku.

 Přehled benefitů pro všechny kontraktory

 • Časopis Projectman LIFE Připravujeme pro vás časopis Projectman LIFE, ať víte, co se u nás děje :-)
 • Workshopy Projectmaní workshopy vám dávají příležitost k prezentování zajímavých myšlenek a zkušeností z projektů a tím i prostor pro výměnu zkušeností v neformálním prostředí naší komunity. A nebo potkat se s ostatními jen tak u piva. 
 • Rozvoj osobního brandu Například možností prezentovat se u nás na webu, na našich workshopech a odborných akcích, kde jsme partnerem.
 • TankKarta TankKartu Benzina pořídíte s Projectmanem, získáte navíc podmínky slevy, které se neřídí jen vámi načerpaným objemem, ale objemem odebraným celou skupinou, což ve finále znamená zajímavější cenu na litr.

Přehled benefitů pro full servis kontraktory

 • Vzdělávání a  Kreditový systém Každý z Projectmanů dostává až 30 kreditů na vzdělávání a rozvoj na kalendářní rok.
  Kreditní systém slouží jako univerzální prostředek pro čerpání benefitů na sebevzdělávání a rozvoj - školení, jazykové kurzy, kouče či mentora a to jak z nabídky školení Projectman EDU, tak i externí.
 • Účetní servis Pořádáme účetní workshopy, kde si s naší účetní můžete sami udělat daňové přiznání a přehledy pro ČSSZ a vaši zdravotní pojišťovnu. Kompletní informace ohledně vašich účetních povinností najdete tady. Pokud se ale nechcete s účetnictvím trápit sami, můžete využít nabídky některého z balíčků, který pro Projectmany nabízí naše účetní Petra.
 • Telefonní tarif Projectmanům nabízíme úhradu nákladů za telefon spojených s projektem.
 • Pracovní cesty a Fidoo karty Pokud jedete na pracovní cestu Projectman vám proplatí cestovní náklady. V závislosti na dohodě s klientem, u kterého pracujete, se podmínky mohou trochu lišit, ale obecná pravidla jsou pro všechny stejná. 
 • Focení Pravidelně organizujeme focení v ateliéru. Jakmile proběhne focení, dostaneš od nás sadu profesionálních portrétních fotek.
 • Multisport karta Pro vaše pevnější zdraví a sportovní vyžití nabízíme Multisport kartu. Víc info a seznam sportovišť, kde kartu akceptují najdete přímo na stránkách Multisportu.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti