Upravit stránku
PMpod podcasty od Projectmana
Projectman logo

1. série PMpod podcastů je u konce.

Každý pátek jsme vám přinášeli jednu epizodu, po dobu 16. týdnů. Kompletní přehled naleznete zde.

Doufáme, že se podcasty líbily a kdo nestihl poslechnout, přes "prázdniny" může napravit. :-)

Hezké léto přeje celý tým Projectmana

Vytváříme prostředí, ve kterém rozvíjíme komunitu nejlepších lidí pro realizaci změn našich klientů.

Reprezentovat značku Projectman nemůže každý, a proto hlídáme kvalitativní kritéria již při pohovorech a domlouvání spolupráce. Obecně to vůbec není o tom být "Senior", ale mít zažitou vlastní minimální profesionální úroveň, ze které neslevíte. Tuto úroveň jsme shrnuli do čtyř základních bodů, do tzv. "DNA Projectmana".

POCTIVOST ŘEMESLA NADE VŠE

Neošizené výstupy, dodržování oborových standardů a transparentnost jsou nedílnou součástí naší práce.

PRÁCE JE O LIDECH

Nezanedbávej péči o lidi kolem sebe, vystupuj jako uznávaný odborník, ale i jako dobrý člověk, tak aby za tebou mohl kdokoliv přijít s dotazy.

ZMĚNY VYŽADUJÍ ENERGII

Jdi svým elánem příkladem, přines ke klientovi novou energii, dávej práci maximum.

SEBEREFLEXE A UČENÍ JE CESTA K RŮSTU

Naslouchej ostatním a věnuj se svému rozvoji.

Benefity a podpora

 • SUPPORT V PRÁCI PRO KLIENTA
  Všechny služby a nástroje, které vám usnadní každodenní "boj".
 • ROZVOJ A VZDĚLÁVÁNÍ
  Zahrnuje školení, jazykové kurzy, mentoring, coaching a budování osobního profesního brandu.
 • BENEFITY A RELAX
  Nejen prací je živ člověk, důležité jsou i věci, které nám pomohou relaxovat.
 • KOMUNIKACE A KOMUNITA
  Chceme se potkávat, vyměňovat si informace na workshopech, večírcích, raftovém či skialpovém výletu nebo dobročinných akcích jako je Běh na Milešovku.

 Přehled benefitů

 • Vzdělávání a  Kreditový systém Každý z Projectmanů dostává až 30 kreditů na vzdělávání a rozvoj na kalendářní rok.
  Kreditní systém slouží jako univerzální prostředek pro čerpání benefitů na sebevzdělávání a rozvoj - školení, jazykové kurzy, kouče či mentora a to jak z nabídky školení Projectman EDU, tak i externí.
 • Workshopy Projectmaní workshopy vám dávají příležitost k prezentování zajímavých myšlenek a zkušeností z projektů a tím i prostor pro výměnu zkušeností v neformálním prostředí naší komunity. A nebo potkat se s ostatními jen tak u piva. 
 • Časopis Projectman LIFE připravujeme pro vás časopis Projectman LIFE, ať víte, co se u nás děje :-)
 • Účetní servis Pořádáme účetní workshopy, kde si s naší účetní můžete sami udělat daňové přiznání a přehledy pro ČSSZ a vaši zdravotní pojišťovnu. Kompletní informace ohledně vašich účetních povinností najdete tady. Pokud se ale nechcete s účetnictvím trápit sami, můžete využít nabídky některého z balíčků, který pro Projectmany nabízí naše účetní Petra. 
 • Telefonní tarif Projectmanům nabízíme úhradu nákladů za telefon spojených s projektem.
 • Pracovní cesty a Fidoo karty Pokud jedete na pracovní cestu Projectman vám proplatí cestovní náklady. V závislosti na dohodě s klientem, u kterého pracujete, se podmínky mohou trochu lišit, ale obecná pravidla jsou pro všechny stejná 
 • TankKarta TankKartu Benzina pořídíte s Projectmanem, získáte navíc podmínky slevy, které se neřídí jen vámi načerpaným objemem, ale objemem odebraným celou skupinou, což ve finále znamená zajímavější cenu na litr.
 • Focení Pravidelně organizujeme focení v ateliéru. Jakmile proběhne focení, dostaneš od nás sadu profesionálních portrétních fotek.
 • Rozvoj osobního brandu Nejen profi fotkami, ale také možností prezentovat se u nás na webu, na našich workshopech a odborných akcích, kde jsme partnerem.
 • Multisport karta Pro vaše pevnější zdraví a sportovní vyžití nabízíme Multisport kartu. Víc info a seznam sportovišť, kde kartu akceptují najdete přímo na stránkách Multisportu.