Upravit stránku

Kapacita, školení, konzultace...

Pro naše zákazníky nabízíme outsourcing pečlivě vybraných expertů, jako vhodnou alternativou k zajištění interních kapacit.

V rámci našeho vzdělávacího programu Projectman EDU nabízíme celou řadu hard- a soft-skill školení. Jedná se o soubor vybraných školení zaměřených na dovednosti použitelné nejen v projektovém managementu, který byl sestaven na základě průzkumu poptávky na vzdělávání mezi našimi konzultanty. Klademe velký důraz na výběr školitelů, kteří patří mezi uznávané lektory a zkušené experty z praxe.

Jsme schopni navrhnout ucelený vzdělávací program pro vaši společnost z oblasti projektového a agilního řízení, business analýzy a organizačního změnového řízení.

Pro naše klienty konzultujeme problematiku projektového, změnového a agilního řízení, auditujeme projekty, agilně koučujeme a pomáháme se zaváděním business analýzy a organizačního změnového řízení a vylepšení UX.

Oblasti služeb

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti