Upravit stránku

Většina firem dnes prochází digitální transformací, ráda by byla “data-driven” nebo rychle adoptovala techniky AI. Jedním ze základních stavebních kamenů úspěchu jsou kvalitně připravená data. Abychom naším zákazníkům umožnili uspět v náročném procesu digitální transformace, nabíme mj. tyto role:

Jednotlivé organizace někdy nazývají uvedené role jinak, jejich pracovní rozsahy se často překrývají nebo se role nazývají zcela jinak. V oblasti zpracování dat se tak setkáváme s rolemi jako Data Steward, Data Modeller, Database Administrator, Data Quality Analyst, Metadata Manager, AI developer, apod.
Bez ohledu na název role jsme schopni pomoci vám najít vhodného kandidáta na činnost, kterou požadujete.

Naši datoví specialisté se mj. podíleli na výběru a implementaci centrální datové platformy se spol. ŠKODA AUTO, implementaci datové analýzy v oblastech Customer Journey a Network management pro Vodafone CZ, implementaci datového skladu ve společnosti UniCredit nebo návrhu datové a prezentační vrstvy analytického logistického řešení pro DHL.

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti