Upravit stránku

KLIENT:


Skupina Model

Vyvíjí, vyrábí a dodává prvotřídní inteligentní a inovativní displeje a obalová řešení z hladké a vlnité lepenky. Skupina Model zaměstnává na 4 600 lidí v 15 závodech po celé Evropě.

SLUŽBA:

Konzultace

Pro naše klienty konzultujeme problematiku projektového, změnového a agilního řízení, auditujeme projekty, agilně koučujeme a pomáháme se zaváděním business analýzy a vylepšením UX.

Spolupráci  provádíme vždy dle potřeb klienta, s ohledem na praktický dopad navrhovaných opatření a s přihlédnutím k omezením, které obvykle na straně klientů bývají.

Konzultantský tým sestavujeme vždy z nejlepších dostupných lidí na trhu tak, abychom maximálně efektivně využili bohaté zkušenosti našich kontraktorů.

Co vše jsme klientovi pomohli vyřešit?

  • Posoudili jsme současný stav portfoliového, programového a projektového řízení ve společnosti, definovali “gaps” a navrhli postup jejich vylepšení. 
  • Navrhnuli jsme základní vzdělávací programy pro členy týmů, projektové manažery a executives / sponsors. 
  • Navrhli jsme kariérní postup projektového manažera. 
  • Připravili osnovu project management handbook. 
  • Navrhli způsoby prioritizace projektů. 

Co říká o spolupráci klient?

“Kolegové z Projectmana nám umožnili získat komplexní a lepší porozumění v tématech správy portfolia, kvalitativních indikací pro účastníky projektu, nezbytných kapacit a stanovení priorit.”

Sebastian Chini
Head of IT PMO

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti