Upravit stránku

Skialpy 2023 

Kdy: pátek 13. 1. 2023 až neděle 15. 1. 2023
Kde: Josefova Bouda - Špindlerův Mlýn 194, 543 51
Kdo: Projectmani, Projectmanky a rodina

Děkujeme Martinovi Handlovi za video :)

 

Vánoční večírek

Kdy: čtvrtek 24. 11. od 18:00
Kde: Loď Cargo Gallery
Kdo: Projectmani, Projectmanky

Děkujeme, že jste přišli :-) užijte si video.

Výhody SPOLU?

Jste součástí komunity profesionálů v oblasti projektového nebo agilního řízení, BA a UX, což je samo o sobě velká výhoda. :-)

Ať už jste nebo nejste s námi zrovna na projektu, ceníme si Vás a Vaši odborné kompetence a přinášíme vám možnost ji rozšířit nebo posunout o kus dál.

  • Školení
  • Odborná setkání a networking
  • CV konzultace
PJM SPOLU

Doporučení se cení

Máte s námi dobrou zkušenost? Podělte se o ni s kolegy a známými, kteří jsou nebo zvažují přejít na volnou nohu. Nebo už freelancery jsou a chtějí být obklopeni lidmi ze stejné profesní bubliny ale s přespolním pohledem. Propojte je s námi, rádi každého doporučeného poznáme a při vzájemném souznění do komunity přidáme. Pro aktuálně obsazované pozice nakoukněte do sekce Pro kandidáty

Pracujete na projektu u klienta a poptáváte další kapacity? Jsme tu, abychom Váš tým doplnili o vhodné posily. Příležitosti pro spolupráci proberte nejlépe s Jirkou Tonarem. Každé úspěšné propojení bude po zásluze odměněno. 

Jak se můžete zapojit Vy?

A my o tom dáme vědět do světa...

  • Workshop na Vaše téma
  • Natáčení podcastů
  • Psaní blogů

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti