Upravit stránku
Pozvánka na pivo
Projectman CARE

Pivo v Riegráčích

Zveme Vás na pivo! Kde kdy? V příjemné pivní zahrádce v pražských Riegrových sadech ve čtvrtek 16.6. od šesti si pojďme nad půllitrem (sklenkou, pohárikem nebo vratným kelímkem) povědět, co nového se semlelo na projektech.
Dejte nám jen prosím vědět, jestli dorazíte, ať pivo teče proudem :)

Přihlašte se zde

Výhody SPOLU?

Jste součástí komunity profesionálů v oblasti projektového nebo agilního řízení, BA a UX, což je samo o sobě velká výhoda. :-)

Ať už jste nebo nejste s námi zrovna na projektu, ceníme si Vás a Vaši odborné kompetence a přinášíme vám možnost ji rozšířit nebo posunout o kus dál.

  • Školení
  • Odborná setkání a networking
  • CV konzultace
PJM SPOLU

Doporučení se cení

Máte s námi dobrou zkušenost? Podělte se o ni s kolegy a známými, kteří jsou nebo zvažují přejít na volnou nohu. Nebo už freelancery jsou a chtějí být obklopeni lidmi ze stejné profesní bubliny ale s přespolním pohledem. Propojte je s námi, rádi každého doporučeného poznáme a při vzájemném souznění do komunity přidáme. Pro aktuálně obsazované pozice nakoukněte do sekce Pro kandidáty

Pracujete na projektu u klienta a poptáváte další kapacity? Jsme tu, abychom Váš tým doplnili o vhodné posily. Příležitosti pro spolupráci proberte nejlépe s Jirkou Tonarem. Každé úspěšné propojení bude po zásluze odměněno. 

Jak se můžete zapojit Vy?

A my o tom dáme vědět do světa...

  • Workshop na Vaše téma
  • Natáčení podcastů
  • Psaní blogů

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti