Upravit stránku

Společně s naším dlouholetým spolupracovníkem a lektorem, Pavlem Humpolcem, jsme pro potřeby dnešního řízení změn a inovací ve firmách sestavili sadu školení, která oproti teoretickým lekcím přinášejí především praxi a zkušenosti z reálných projektů. Jsou rozdělena do dvou delších kurzů a osmi půldenních workshopů, takže si můžete vybrat, co vás zajímá nejvíce a co právě potřebujete.

Úvod do projektového řízení současnosti

Pokud jste noví v projektovém řízení a zmatek kolem různých metod a přístupů vás přivádí k šílenství, naše první školení vám poskytne jasné světlo v temné džungli projektů. Bez ohledu na komplexitu projektu tento kurz vám poskytne klid v oceánu nových povinností a očekávání. Po absolvování budete schopni řídit projekty bez ztráty směru, plánovat efektivně a efektivně komunikovat se svým týmem.

Detail

Projektové řízení pro členy projektového týmu

Nejste projektovým manažerem, ale byli jste dosazeni do projektového týmu? Náš kurz vám pomůže lépe porozumět projektovým manažerům, jejich potřebám a komunikaci s nimi. Toto školení je vhodné pro každého, kdo hraje důležitou roli na projektu a chce mít hlubší povědomí o tom, proč se určité věci dějí a jak můžete přispět k úspěšnému dokončení projektu.

Detail

8 kroků k úspěšnému projektu pro pokročilé 

Série osmi půldenních školení s jasným cílem: efektivně a v přiměřených časových dotacích vás posunout v konkrétních oblastech projektového řízení. 

Krok 1: Stakeholder management

Krok 2: Řízení projektového týmu

Krok 3: Agilně nebo prediktivně

Krok 4: Plánování

Krok 5: Denní řízení projektu

Krok 6: Od požadavků po delivery

Krok 7: Sledování, měření, reportování

Krok 8: Řízení nejistoty

Neztrácet čas vysvětlováním teorie, kterou jste četli nebo slyšeli, ale efektivně diskutovat a společně odhalovat principy, které jsou za ní. To vše s odhodláním lépe danou oblast pochopit a výrazně tak posílit schopnost vlastního rozhodování v každodenním řízení vašich projektů.
 

Co vám tato sada školení přinese? 

  • Během každého půldne se společně zaměříme na jednu z klíčových částí projektu

  • Protože předpokládáme vaši teoretickou i praktickou znalost, nebudeme opakovat základní poučky, ale hledat propojující principy a posouvat vás k lepšímu pochopení souvislostí

  • Dostanete odpovědi na vaše “proč?” a odnesete si několik “aha!”

  • Pomůžeme vám v dalším rozhodování na vašich projektech, která můžete okamžitě aplikovat v praxi

  • Jednotlivé oblasti odpovídají Performance domains tak, jak je definuje PMBOK7. Kurzy vám tak zásadně usnadní přípravu k certifikacím PMI - CaPM a především PMP

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti