Upravit stránku

Základní informace o akci

Výběh na Milešovku je akce pořádaná sportovními nadšenci pro sportovní nadšence. Oproti minulým ročníkům se tentokrát jedná o jednodenní akci v sobotu 10. 10. 2020, veškeré propozice a přihlášení na závod naleznete na stránkách pořadatelů. Celé startovné následně hradíte přímo na transparentní účet neziskovky "Ano, ano", která se stará o to, aby prostředky byly využity správně.

Pokud se necítíte na běh, nezoufejte a zúčastněte se "výšlapu" třeba s celou rodinou! 

Pro koho je akce určena

Jednoduše pro všechny dobré lidi. Akce je veřejná, pozvěte přátele, kolegy a vezměte s sebou rodinu. Kdo se necítí na běh, může jít, podstatné je setkat se a podpořit dobrou věc. Budeme více než rádi, když nám pomůžete s propagací a nalákáte lidi ze svého okolí. Třeba sdílením facebookové události.

 

Akce je letos pojata poněkud "punkově", ale organizační tým bude zůstávat v nějakém kempu poblíž až do neděle a je tedy možno si akci protáhnout na celý víkend.  Máte-li zájem zůstat s námi na večerní zábavu, napište na support@projectman.cz, abychom vám poslali souřadnice večerní lokace (až ji vybereme, zveřejníme ji i zde).

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti