Upravit stránku

Workshopy

Poté, co nám koronavir zatrhnul jarní odborně-networkingové dýchánky v našich kancelářích jsme se vrhli (jako jiné pružné a nelenivé firmy) do organizace webinářů. Celkem jsme připravili 4 kousky online akcí a můžeme říci, že byly vždy příjemným zpestřením protelefonovaných dnů. Z těchto virtuálních setkání vznikly záznamy a vy je můžete zpětně zhlédnout na Projectman TV, jehož obsah můžete odebírat :)

Nakonec jsme ale před prázdninami přeci jen stihli potkat na dvou workshopech on-site.

V podzimním workshopovém turnusu pro vás nachystáme další 2-3 workshopy podle vašeho gusta. Vybírat můžete a své hlasy prosím rozdělte mezi předvybraných šest témat, nebo nám “podstrčte” nějaké nové, které byste chtěli zpracovat pro ostatní sami.

 

Témata na výběr

  •  UX pro PM v podání našeho Jirky Tonara (nebo Jirky dubléra)

Cílem workshopu je ukázat projektovým manažerům hlavní pravidla pro kvalitní UX. Na praktických ukázkách si vyzkoušíme, kudy vede cesta do UX pekla a jak se jí může projektový manažer vyhnout a "ukočírovat" UX role a sladit je s ostatními rolemi zapojenými do projektu.

  • Pokročilé tipy pro MS Project od Pavla Humpolce

V prezentaci se dozvíte několik rad na efektivnější používání MS Projectu, jako např. snadná editace v Entry bar, zobrazení zkratek v Ganttu, objasnění statusů prací, jak pracovat se závislostmi a jiné tipy rovnou od projekt-manažerského stolu.

  • Organizační Change Management pro PM od Martina Matějovského

Workshop jako ochutnávka Martinova celodenního školení na téma organizační change management.

  • Vliv emocí na výkonnost a fungování projektového týmu od Honzy Tolara

Přednáška/workshop se zaměřuje na vliv emocí jednotlivce na výkonnost a fungování projektové. Na to, jak tato nevědomá veličina zásadně ovlivňuje fungování projektového týmu a jeho schopnost vzájemné spolupráce a dosahování očekávaných výsledků. Pozornost je věnována nejčastěji se opakujícím vzorcům, jak je rozpoznat, jak příp. odhadnout jejich závažnost i tomu, jak s emocemi pracovat. Jak do fungování jednotlivce i týmu integrovat i zdánlivě negativní emoce (např. strach, hněv, znechucení apod.) a využít je ve prospěch týmu.

  • Business analýza pro projektové manažery od Karla Smíšovského

Náš oblíbený školitel business analýzy shrne její hlavní prvky a v čem je její přínos na projektu. Dále Karel nastíní, co můžeme očekávat od business analytika, jaký je rozdíl mezi business analýzou a systémovou analýzu a jak se vlastně taková kvalitní business analýza pozná. I Karla si po této ochutnávce můžete poslechnout v dvoudenní verzi na školení v rámci EDU.

  • Role projektového manažera v agilním prostředí v podání Honzy Tolara

Taky jste se zamýšleli nad tím, jaká je vlastně role projekťáka v agilní organizaci? Je ho tam vlastně vůbec ještě třeba? Může fungovat po boku scrum mastera a jak? Na tyto a další otázky se bude snažit Honza spolu s účastníky workshopu odpovědět. 

Vystupte z davu

A proč byste měli zkusit něco připravit vy? Vystoupíte z davu, zkusíte si roli speakera před poloznámým publikem, zapracujete na svém osobním brandu. Prezentaci poladíme a secvičíme společně, na workshopu se pak prezentuje projectmanům a širší projekt-manažerské komunitě, zvané K2, live u nás v Hubu a streamingem do éteru.

 

Teď ale zase vážně: prosím sdělte nám vaše preference ohledně témat na podzimní workshopy zde.

S výběrem dlouho neotálejte, ať známe váš zájem co nejdříve. Díky!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti