Upravit stránku

Spolupráce se zajímavými lidmi z našeho blízkého okolí

Doposud jsem veškerou naši péči směřovali pouze k vám, Projectmanům a Projectmankám. Ukázalo se, že péči oceňujete a zároveň nám občas dopomáháte k zajímavým kontaktům či obchodním příležitostem. Toho si vysoce ceníme a sílu networku si uvědomujeme. Abychom téhle synergii šli naproti, rozhodli jsme se aktivně opečovávat i vztahy s dalšími lidmi z naší sítě, kterých si profesně vážíme. Necháme tak vzniknout businessové komunitě s ambiciózním pojmenováním K2. První akce, kterou činnost K2 zahájíme, je tzv. Otvírák. Akci uspořádáme, až se situace kolem COVID-19 dostane pod kontrolu. Karanténu bereme jako příležitost pro rozvíjení virtuálního networku - chystáme webináře, které udeří na konkrétní potřeby a pomohou popasovat se s výjimečným stavem.

Do budoucna se některé akce pro vás budou s K2 prolínat. Chystáme rozličná odlehčená setkání. Jedno takové, Kofeinové rozptýlení s ochutnávkou výběrové kávy, chystáme na jaro/léto.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti