Upravit stránku

Aktualizace 16.4.2020

Akce Výběh na Lysou 2020 zrušena

V souvislosti opatřeními proti šíření COVID-19 jsme nuceni tento ročník zrušit. Na Lysou se určitě budeme chtít vrátit v květnu 2020.

Nezoufejte však a přidejte se k sesterskému závodu "Výběh na Milešovku", který se koná tradičně v říjnu a letos připadá na datum 10. 10. 2020!
Více informací a registrace zde: http://behejsnami.cz/

Zachovejte nám přízeň a sledujte aktuality na FB skupině: https://www.facebook.com/behejsnami/

Děkujeme a těšíme se na Milešovce a příští rok na Lysé!


Původní zpráva z března 2020:

Vážení přátelé Projectmana,

již potřetí jsme partnerem dobročinné sportovní akce behejsnami.cz, tentokrát na Lysou Horu v Krkonoších. Zveme všechny spolupracovníky, partnery a přátele, aby se zúčastnili a podpořili tak sport v dětských domovech, se kterými spolupracujeme.

Výběh / výšlap "na Lysou" je tradiční závod, který pořádá banda nadšenců, probíhá v rodinné atmosféře a úžasném prostředí Krkonoš. Je to nejlepší možná alternativa, jak strávit s rodinou a přáteli víkend 23. - 24. května 2020. Neváhejte, pojeďte také a pozvěte své známé a spolupracovníky od klientů. Čím více lidí, tím lepší akce!

Projectman.cz je i letos hlavním partnerem akce, a tak máme možnost zapojit se každý po svém...možnosti jsou:

A. pomoc jako dobrovolník s organizací před a během závodu - svým zapojením pomůžeš dobré věci
B. jako účastník výšlapu, klidně s celou rodinou – startovné poputuje na podporu sportu pro děti
C. jako účastník běhu (delší cca 20km nebo kratší cca 10km) - startovné poputuje na podporu sportu pro děti

Pro veškeré účastníky (běžce, chodce, organizátory) je možno zajistit ubytování v chatě Akuma. Pokud chcete ubytovat anebo se zapojit jako dobrovolník do organizace, vyplňte tento přihlašovací formulář.
Kapacita chaty není nekonečná, tak neváhejte, kdo dřív přijde, ten nespí ve stanu :-)

Pro účast v závodu (běh nebo výšlap) je třeba navíc vyplnit přihlašovací formulář na webu pořadatele a následně dle zaslaných instrukcí zaplatit startovné na dobročinné účely. Do pole sportovní klub nezapomeňte uvést "Projectman.cz"!

Připomínám, že akce je naprosto family friendly! Budeme rádi za každého, kdo se zapojí jakýmkoliv způsobem a pomůže tak dobré věci. Těšíme se, že setkáme v hojném počtu jak my Projectmani a jejich rodiny, tak i přátelé a kolegové, které vídáte v práci a my se s nimi neznáme.

A co nás tam vlastně čeká?
Příjezd a ubytování je možné již v pátek, s čímž je spojeno posezení po večeři a nějaká ta předstartovní organizace.
V sobotu dopoledne organizační tým chystá start, občerstvovací stanice a nezbytnou logistiku tak, aby v 11 h začala prezence závodníků a v poledne se mohlo startovat. Odpoledne po závodě je prostor ještě pro nějaké výlety či jiný individuální program. V sobotu večer pak zhodnocení celé akce a "společenský večer".
V neděli po snídani je již program na každém a dává prostor pro objevování krás Krkonoš.
Je jasné, že závodu se dá účastnit i bez ubytování – na otočku na sobotu. Ale to by byla jistě škoda :-)

Prosím s přihlašováním neotálejte a vyplňte jej ideálně během března, abychom byli schopni rezervovat kapacity ubytování a měli představu o velikosti akce. Chata není nafukovací!

Kontakt pro případné dotazy a organizační věci: Petr Veselý.

Těšíme se na vás!


Trocha historie, obecných informací a ohlédnutí za minulým ročníkem

Motto: Nechte sny proběhnout!

Výběhy od počátku organizuje dvojice nadšenců s myšlenkou podpořit rozvoj sportu v dětských domovech. Spolupracují s neziskovkou ANO ANO, která se stará o zapojení dětských domovů do akce a také správné využití získaných prostředků.

Projectman je partnerem akce od roku 2018. Zapojujeme se nejen finančně, ale i organizačně. A zapojujeme nejen sebe, ale i vás a děláme z toho tak trochu projectmaní akci!

Sobota nebývá jen svátkem běžců a turistů, ale také příležitostí potkat se osobně s dětmi z dětských domovů, kterým následně vybrané prostředky poputují, aby se sportem naplnily i jiné dny v jejich životech.

Tato akce je veřejná a striktně family & partners friendly, proto neváhejte šířit mezi své známé a kolegy a pomozte nám akci zviditelnit.

Více o minulých ročnících můžete vidět na webu závodu nebo je začněte sledovat na facebooku.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti