Upravit stránku

Nový web

Prvního června jsme spustili nový web. Web komunikuje naší pozici na trhu, naší specializaci a práci s vámi a celou komunitou. Z odborného portálu zůstaly zachovány pouze některé části - blog a šablony. Šablony jsou v novém designu a zrevidoval nám je Vráťa Čermák

Anglická verze webu je jednodušší, ale šablony (templates) v ní najdete taky.

Pro vás je nejdůležitější tato adresa: http://www.projectman.cz/pro-projectmany - dejte si jí do záložek, vytesejte doma do kamene nebo si jí prostě zapamatujte. Tato stránka je rozcestník na všechny informace určené pro vás- naše kontraktory v rámci Projectman CARE programu.

Co v sekci najdete? Nejnovější informace, ale i detaily k jednotlivým benefitům a přehled historie témat v rámci Projectman LIFE, takže když vám nějaké číslo uteče, jako když ho najdete.

Budeme zde postupně zveřejňovat workshopy, které připravujeme, ať jste v obraze. Detailně je popsaný kreditní systém a chystané události v rámci programu Projectman EDU.

No a spousta dalších informací… prostě se tam podívejte :-)

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti