Upravit stránku

Co v rámci naší péče máte tedy k dispozici, byť s ohledem na podmínky konkrétního kontraktu?

  • K tomuto roku má každý z vás svého patrona, který je připraven se vám kdykoliv věnovat - cílem patrona je se s vámi pravidelně osobně potkávat a řešit jak naší spolupráci časem posouvat a vylepšovat a to tak, aby vám to dávalo smysl. Probrat s ním můžete všechny níže uvedené oblasti.
  • Pravidelně pořádáme více či méně odborné akce, kam jste všichni srdečně zváni.
  • Dle délky kontraktu poskytujeme kredity na školení, které si můžete vybrat v rámci našeho programu projectman EDU, ale i volně na trhu. Do nabídky se snažíme zařazovat jak “hardskillové”, tak “softskillové” školení. Volba je na vás. Patron je samozřejmě připraven vysvětlit detaily a najít s vámi správný mix.
  • Poskytujeme úhradu nákladů na telefon spojených s projektem.
  • Pro vaše pevnější zdraví a sportovní vyžití, nabízíme multisport kartu.
  • Domlouváme konzultace v oblasti účetnictví a daní společně s externími odborníky.
  • Podpora v rámci vašich projektů - jednoduše vyřešené letenky, jízdenky a podobně.
  • Coaching a mentoring na vašich projektech, je-li jedno nebo druhé potřeba.
  • V neposlední řadě pro vás připravujeme tento časopis, ať jste všichni v obraze.

Stále hledáme způsob, jak se zlepšit, proto bychom pro vás rádi rozšířili péči například o možnost pojištění proti výpadku příjmů, ale než se do toho pustíme, tak chceme vědět, jestli je to pro vás vůbec zajímavé.

Z legislativních důvodů by Projectman vystupoval pouze jako prostředník, který zajistí agregaci poptávek a plateb od vás. Případná škodná událost už by se řešila napřímo s pojišťovnou.

Potřebujeme nějaké množství zájemců, aby to dávalo celé finanční smysl - pracovně máme hranici stanovenou na 20. Za těchto podmínek jsme schopni, s pojišťovnou Metlife, zajistit pojištění, které vychází nákladově cca na třetinu až polovinu oproti individuálně sjednanému pojištění stejných parametrů. Pojištění kryje jak úraz, tak i některé civilizační choroby. Detailní představení připravíme, dle vašeho zájmu.

Předpokládaná participace z vaší strany by byla 9 až 12 tisíc korun ročně, dle finálně sjednaných podmínek a počtu účastníků. Pokud by nás bylo výrazně více než 20, tak se to projeví na nižší ceně pojištění pro každého.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti