Upravit stránku

Projectman office - Lidická: 23. května 2019

Juraj se pustil od začátku roku do agilního řízení v Raiffce. Sedí na dvou židlích - projektový manažer a Scrum master. Agile byl pro něj nový, Juraj chtěl s ostatními sdílet nastavení scrum týmu a zkušenosti s agilitou. K workshopu jsme přibrali našeho agilního kouče Pavla. Společně jsme připravili obsah tak, aby byl co nejvíce o reálné zkušenosti, ukázkách backlogu a nástrojích. Byl to skvělý workshop, s plynulým pokračováním sdílení agilních zkušeností mezi přítomnými u piva, grilování a koukání na hokej.

Projectman office - Lidická: 15. října 2019

Milan řídil velké programy v bankách a nyní pracuje pro Škodovku. Společně řešíme co bude dál a jak se profilovat, až jednou projekt ve Škodovce skončí. S agilními transformacemi v bankách je příležitostí pro vodopádové projekťáky méně a tak Milan hledal nové téma. Letos začal ve Škodovce implementovat SAFE (Scaled Agile Framework) a z programového manažera se stává Safe release train engineer. Milana jsme vyslali na školení v Zurichu a stal se jedním z několika málo Safe program konzultantů v Česku.
Na říjen připravujeme workshop na Scaled Agile Framework, kde otestujeme nový produkt a Milan si vyzkouší jaké je to být znovu konzultantem. Když to půjde dobře tak by příští rok mohl Milan vystoupit na konferencích a začít být vidět jako nová hvězda agilní scény.

Proč bych se měl účastnit a jak se registrovat?

Přijít na workshop se dá ze dvou základních důvodů a i jeden z nich je pro účast postačující :-)
Prvním je, že téma je pro tebe zajímavé a na workshopu se můžeš v přátelské atmosféře na cokoliv zeptat. Druhým dobrým důvodem je, že se tu potkáš s dalšími projectmany, kteří jsou u jiných klientů a možná řeší podobné výzvy jako ty....nebo jsou to prostě jenom fajn lidi, které stojí za to poznat u pivka!

Na podzim 2019 pro vás máme nachystány čtyři takové setkání. Podzimní workshopování odstartoval už minulý týden Karel Smíšovský, ukázal nám, co můžeme očekávat od business analytika, jaký je rozdíl mezi business analýzou a systémovou analýzu a jak se vlastně taková kvalitní business analýza pozná.

 

  • Dalším tématem bude již zmíněný SAFE - Scaled Agile Framework vedený Milanem Drbohlavem 15.října.
  • K osobnímu investování a zhodnocování peněz si přičichneme díky Lukášovi Krincvajovi 6.listopadu.
  • Sérii workshopů nám bude uzavírat Vojta Svoboda 12.listopadu, který nám představí základy blockchain technologie, tvorbu bloků a jejich řazení do chainu a způsob schvalování záznamů.

Veškeré workshopy se budou konat u nás v Lidické. Více informací o workshopech a registraci na ně najdete zde.

Proč bys měl udělat workshop zrovna ty?

  1. Můžeš ostatním ukázat v čem jsi dobrý a posílit svůj osobní brand. Až budeš hledat nové uplatnění bude se ti tato zkušenost hodit.
  2. Máš v hlavě nějaké téma, kterému by ses chtěl v budoucnu věnovat? Tady máš šanci vyzkoušet mezi svými jak dokážeš zaujmout a konfrontovat své zkušenosti s ostatními.
  3. Podělíš se o své know how a uděláš dobrý skutek.
  4. Dostaneš 10 kreditů.

Jak to probíhá?

Napiš Petrovi a Dominice nejpozději do konce listopadu 2019 (petr@projectman.czdominika.kostovova@digimates.cz) Doladíme anotace a necháme hlasovat o tématech na rok 2020. Když bude o téma zájem, pomůžu ti s přípravou a uděláme 1 až 2 secvičné. Workshop je na 60 - 90 minut. Akce je neformální, máme pivo, víno a jídlo. Po workshopu podle nálady pokračujeme v debatě a pivech nebo se rozpustíme. Na akce zveme náš tým a přátele ze svého okolí.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti