Upravit stránku

Jak víte, Projectman dlouhodobě propojuje realizaci změn u svých klientů s komunitou ověřených konzultantů z různých oborů. Na základě některých již obsazených pozic, poptávky klientů a komunikací s naší komunitou jsme se rozhodli rozšířit nabídku rolí o oblast User Experience (UX). Stále to vnímáme jako oblast “mezi” byznysem a IT, kam společnou specializací míříme.

 

UX role se s našimi stávajícími odbornostmi dobře doplňují. Chceme využít získaných zkušeností a nabízet zajímavé projekty i UX lidem, kteří o to budou mít zájem. Role, které do této oblasti primárně patří jsou 

 
  • UX konzultant

  • UX designer

  • UI designer / Visual designer

  • UX Researcher 

 

Existuje mnoho dalších rolí nebo pojmenování variant téhož. Je možné najít role jako service designer, product designer, content strategist, UX/UI developer a různých způsobů zapojení těchto rolí. 

 

Více informací najdete na https://www.projectman.cz/pro-zakazniky/outsourcing/ux-role.

 

Mějte prosím oči otevřené, pokud na své misi uslyšíte “UX”, tak je to něco, co nás zajímá nebo pokud ve svém okolí máte šikovného UXáka, který by si rád pracoval na projektu přes Projectman, tak o něm také rádi uslyšíme. Dejte určitě vědět Jirkovi (jiri.tonar@projectman.cz) nebo Petrům (petr@projectman.cz, petr.vesely@projectman.cz), případně svému patronovi.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti